KONKURS
"The Walking Dead"

Nadciąga plaga szwendaczy, głodnych twojego mózgu i nagród. Szanse na przetrwanie są mizerne. Nikt nie przeżyje, każdego w końcu dopadną. Czy na pewno? Tylko garstka może zwyciężyć. Pokaż, że zasługujesz na nagrodę. Wyprzedź konkurencję. Zawalcz o atrakcyjne nagrody!

WYNIKI

WYNIKI KONKURSU
"The Walking Dead"

Na konkurs wpłynęło prawie 800 odpowiedzi. Dziękujemy! Proces wyłaniania zwycięzców był wieloetapowy - początkowo wybraliśmy najciekawsze odpowiedzi, następnie najlepsze i z tych najlepszych wybraliśmy finałową 15, którą postanowiliśmy nagrodzić zestawami: figurka The Walking Dead bobble head, koszulka, książka Narodziny Gubernatora (wyd.II) oraz kod rabatowy na ebooki.

Należy się drobne wyjaśnienie. Konkurs, co do zasady, dotyczył ostatniego SMS-a (ograniczenie do 160 znaków). Formularz jednak tego nie uwzględniał, nie blokował treści po 160 znakach i część osób skorzystła z tej możliwości, nakreślając tło wydarzeń lub przedstawiając inne dodatkowe informacje. Postanowiliśmy więc zmienić regulamin i ściągnąć ogranicznie mówiące o 160 znakach. Niemniej, bardzo długie SMS-y - na kilkaset znaków - nie były brane pod uwagę. W obliczu atakującej hordy zombie oraz braku środków na koncie napisanie takiej wiadomości byłoby po prostu niemożliwe.

Nagrodziliśmy odpowiedzi oryginalne i błyskotliwe. Jeżeli pojawiły się podobne pomysły, to liczył się termin nadesłania odpowiedzi. Wielu z Was pisało o jedzeniu, o powrocie do domu, były emocjonujące SMS-y z wyznaniem miłości oraz... krótka informacja, aby oddzwonić :) Poniżej prezentujemy nagrodzone odpowiedzi (pisownia oryginalna):


Name: Kinga
Email: k.w.g*@gmail.com
Message: Kochanie, często powtarzałam Ci, że mogłabym Cię schrupać. Lepiej uważaj, prawdopodobnie przy najbliższym spotkaniu zjem Cię naprawdę. Twoja, (jeszcze tylko przez chwile gorąca) K. przesyła ostatnie ciepłe pozdrowienia. :*

Name: Marcin Zakrzewski
Email: marcin*@interia.eu
Message: Cześć stary. Chyba umieram. Pamiętaj wykasować moją historię w przeglądarce, bo jak moja dziewczyna to zobaczy, to nawet jako Szwendacz nie będę miał spokoju. Liczę na ciebie, kumplu.

Name: Paweł
Email: pawed*@gmail.com
Message: Chrońcie książki, to one są dziedzictwem i pomogą uratować nam przyszłe pokolenia !

Name: Bartek
Email: armag*@wp.pl
Message: Brawo! Zostałeś wylosowany wśród jednego kandydata BY MI POMÓC! Wystarczy, że napiszesz sms o treści \"JUŻ BIEGNĘ!\" na podany numer. Uprzejmie ubiegamy o to, byś SIĘ RUSZYŁ!

Name: Marcin
Email: nkris*@o2.pl
Message: zaraz wracam

Name: Piotr
Email: brodziu*@wp.pl
Message: A człowiek się zastanawiał czy ZUS czy OFE...

Name: Aneta
Email: aciolk*@poczta.onet.pl
Message: Stary na tej imprezie integracyjnej same sztywniaki. W dodatku mojego szefa chyba coś ugryzło. Atmosfera całkiem zdechła. Kończę, bo szef na mnie dziwnie patrzy

Name: Oliwia
Email: o.karna*@hotmail.com
Message: A mówili, weź ten abonament...

Name: Maciej
Email: band*@tlen.pl
Message: Kochanie, nie czekaj z kolacją, zjem na mieście ... kocham Cie!

Name: Radek
Email: sawicki*@gmail.com
Message: Zombie istnieją! Wygrałem zakład :) Wisisz mi browara ;)

Name: Anna Kowalik
Email: ania*@wp.pl
Message: Cześć mamo, pamiętasz ten serial o którym zawsze mówiłaś, że jest głupi gdy go oglądałam? Tak, ten. Włącz go. I potraktuj jako dobry materiał szkoleniowy...

Name: Michał
Email: jerry*@tlen.pl
Message: Kochanie, oddaję honory bo miałaś rację. Nie trzeba było kupować tyle książek. Teraz na pewno nie zdążę ich przeczytać. I raczej mnie nie obronią.

Name: Piotr
Email: banka*@o2.pl
Message: Cześć skarbie. Gdybym przypadkiem dziś w nocy zaczął łomotać do drzwi to nie otwieraj. Nie będę pijany, tylko raczej mocno martwy...

Name: Łukasz Maryszczak
Email: lukasz*@onet.eu
Message: "Kochany banku" z wielkim uśmiechem na twarzy śpieszę z informacją że nie zapłacę kolejnej raty z przyczyn nie zależnych ode mnie!

Name: Mateusz
Email: gaga-*@wp.pl
Message: A myślałem, że takie coś to tylko w The Walking Dead na Foxie..


Gratulujemy! Z wszystkimi skontaktujemy się mailowo
w sprawie wysyłki nagród.