fbpx

Dodruki #02: Rdza, Glatz, Marzyciel i Sagan znów na półkach!

dodano: 11 września 2020
Udostępnij:    Share Share

Dla wszystkich książkoholików mamy wspaniałe wieści! W czasie wakacje nie próżnowaliśmy i specjalnie dla Was udało się nam dodrukować wasze ulubione tytuły. Poniżej przedstawiamy więc listę lektur, które ponownie możecie znaleźć na półkach w księgarniach.

Ze sportowych pozycji dostępna jest biografia wieloletniego trenera Arsenalu, Arsene’a Wengera „Generał i jego Kanonierzy”. Natomiast fani polskiej piłki nożnej mogą zaopatrzyć się w powieść autorstwa Tomasza Łapińskiego „Szmata. Gdy piłka nożna staje się przekleństwem”. Jednak to nie wszystko dla wielbicieli sportu! Dostępne są również tytuły takie jak:

„Juventus. Historia w biało-czarnych barwach”

„Wójt. Jak goliłem frajerów. O piłce, pieniądzach i kobietach”

„Zinedine Zidane. Sto dziesięć minut, całe życie (Wyd. 2)”

„Peter Sagan. Mój świat”

„Phil Jackson. 11 pierścieni. (Wyd. 3)” (SQN Originals)

„Messi. G.O.A.T.” (SQN Originals)

Aby zachować równowagę, zleciliśmy także dodruk fantastycznych książek Anety Jadowskiej oraz magiczną, jednotomową historię od Samanthy Shannon wydaną w twardej oprawie w ramach serii SQN Originals:

„Kurczaczek i salamandra” (SQN Originals)

„Dora 4. Wszystko zostaje w rodzinie”

„Zakon drzewa pomarańczy” (SQN Originals)

„Marzyciel”

Dla miłośników muzyki i seriali mamy dwie atrakcyjne pozycje, które z pewnością przypadną Wam do gustu:

„Queen. Królewska historia (Wyd. 2)”

„Netflix. To się nigdy nie uda”

Na dokładkę dostać możecie porywający kryminał w stylu retro od Tomasza Duszyńskiego, za który otrzymał nagrodę „Złoty Pocisk”, powieści Jakuba Małeckiego czy hitową pozycję o katastrofie w Czarnobylu:

„Glatz. Kraj Pana Boga”

„Rdza”

„Ślady”

„O północy w Czarnobylu”

Jak widzicie, staramy się pamiętać o każdym i umilać Wam dni naszymi książkami. Powyższa lista jest robiona dla Was, gdyż dodrukowujemy te tytuły, o które najczęściej nas pytacie. Tak więc, liczymy, że i tym razem podzielicie się z nami opinią na temat tych lektur, których nie możecie kupić. Jesień to dobry czas na czytanie!

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top