fbpx

XI Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka

dodano: 24 września 2020
Udostępnij:    Share Share

12 września na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyły się XI Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka. Jednym z partnerów wydarzenia było Wydawnictwo SQN, które wsparło je nagrodami książkowymi.

W rywalizacji udział wzięło 30 drużyn z domów dziecka, które początkowo rywalizowały w pięciu grupach. Najlepsze zespoły awansowały do fazy pucharowej podczas której, niczym na największych turniejach rywalizowały o końcowy triumf.

Ten przypadł w udziale Horyzontowi Kołaczkowo. Pozostałe miejsca na podium zajęły: CPDiPR Grudziądz i Sternik Szczecin. Gratulujemy!

Organizatorem imprezy było stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”, które powstało, by pomóc dzieciom z domów dziecka w realizacji ich planów i marzeń. Cieszymy się, że mogliśmy w skromny sposób przyłożyć do tego rękę.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top