fbpx
muzyczne nowosci wsqn

Będzie ostro – muzyczne nowości książkowe w 2021 roku

dodano: 22 kwietnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Będzie ostro, poetycko, epicko i sentymentalnie. Wielu z nas brakuje festiwali i różnych wydarzeń kulturalnych… Na osłodę mamy książki, dzięki którym udacie się w sentymentalną podróż i jeszcze raz przeżyjecie te wspaniałe momenty z koncertów. Co nowego ukaże się w ramach muzycznych tytułów? Sprawdźcie sami!  

Billie Eilish – książka już 11 maja! 

Już niebawem międzynarodowa premiera książki Billie Eilish – piosenkarki, influencerki i trendseterki. Zjawiskowa artystka w swojej pierwszej książce dzieli się intymnymi momentami z życia – prywatnego i zza kulis sceny muzycznej. To ważna ikona popkultury dla młodych ludzi. Burzy muzyczne mury swoim oszałamiającym głosem i wrażliwością, którą można dostrzec zarówno w tekstach, jak i całym skrupulatnie budowanym wizerunku. Często porównywana jest do koleżanki z amerykańskiej sceny muzycznej, nazywają ją bowiem Laną Del Rey z pazurkiem… Czy słusznie? Oceńcie to sami, książkę Billie Eilish znajdziecie tutaj.

Lana Del Rey – książka z poematami gwiazdy już pod koniec czerwca! 

A skoro o Lanie Del Rey mowa, już 30 czerwca nakładem naszego wydawnictwa ukaże się jej tomik wierszy. Pośród trzydziestu utworów znajduje się w nim między innymi tytułowy “Violet robi mostek na trawie”. Zupełnie nowa odsłona twórczości piosenkarki jest intymna i pełna emocji. Refleksje budzi już sama okładka. Jakie są wiersze? Oniryczne, szczere i po prostu piękne. Tomik poezji Lany Del Rey możecie zamawiać w przedsprzedaży.

Rob Halford – książka lidera Judas Priest 19 maja! 

Dla jednych jest Bogiem Metalu, dla innych jeszcze niepoznaną jeszcze tajemnicą. Lider zespołu Judas Priest w szczerym wyznaniu dzieli się anegdotami z pięciu dekad kariery muzycznej. Poznajemy go również przez historie związane z takimi legendami jak Jack Nicholson, Madonna czy Andy Worhol. Opowiada o swojej drodze z osiedla komunalnego w Walsall, ku wielkiej sławie na największych scenach heavy metalowych. Jest przy tym autentyczny i bezkompromisowy. Książka Roba Halforda – sprawdźcie, kto ją poleca!

Lenny Kravitz – książka już we wrześniu

Książka Lenny’ego Kravitza „Let Love Rule”, której współautorem jest David Ritz – to kolejna z sentymentalnych podróży muzycznych. Wyruszamy z Upper East Side na Manhattanie, docierając przez Brooklyn, Los Angeles aż po Francję, Anglię i Niemcy. W każdej z historii oprócz Lenny’ego Kravitza pojawią się inni wyjątkowi bohaterowie. Fani artysty na pewno się nie rozczarują, Kravitz analizuje bowiem swoje życie szczerze, szczegółowo i z ogromną dawką humoru. 

Pamiętajcie, że wszystkie te tytuły możecie nabyć w przedsprzedaży. Koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe!

AKTUALNOŚCI

Najnowsza powieść Jaku...

Święto ognia. To tytuł nowej książki Jakuba Małeckiego, która ukaże się we wrześniu tego roku. Na razie nie możemy zdradzić zbyt wiele na jej temat, ale jak poinformował dziś pisarz na swoim profilu na Facebooku, wytwórnia Opus Film nabyła prawa do ekranizacji powieści. To świetna wiadomość dla…

„Glatz. Kraj Pana Boga...

Rozgrywający się na Dolnym Śląsku retro kryminał Tomasza Duszyńskiego otrzymał nominacje do ważnych nagród literackich: Złotego POCISKU i Nagrody Wielkiego Kalibru. W konkursie Złoty POCISK, w kategorii „Najlepszy polski kryminał historyczny 2020”, jury pod przewodnictwem prof. T. Cegielskiego nominowało: -…

Kolejny BookTarg przed...

Format spotkań online przygotowany przez Lubimy czytac.pl, Allegro i Legimi cieszy się ogromny powodzeniem wśród czytelników. Nic więc dziwnego, że autorzy wydawnictwa SQN na BookTargu również się pojawiają.  Aneta Jadowska – spotkanie autorskie, Marcin Mortka też tam będzie!  Na początek polecamy…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top