fbpx

Mikołaj Sokół i Marek Cieślak zgromadzili tłumy na spotkaniach autorskich

dodano: 12 maja 2022
Udostępnij:    Share Share

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.  

W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła (13 kwietnia) Warszawa stała się domem każdego fana Formuły 1. Do sklepu Top Racing przybyło ponad 100 fanów F1, którzy chcieli posłuchać o procesie powstawania książki, jak i o obecnej sytuacji panującej w świecie motorsportu. Kolejne spotkanie odbyło się w Wałbrzychu w wyjątkowym dniu. Miało ono miejsce 1 maja, czyli w rocznicę śmierci wielkiego Ayrtona Senny. Brazylijski kierowca ma swoją ulicę w Wałbrzychu i to właśnie przy niej w Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych Mikołaj Sokół spotkał się z fanami F1.

Książka cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, co jest dla mnie niezwykle miłym zaskoczeniem i gigantyczną motywacją do dzielenia się z Wami swoją pasją. Zaskoczyła mnie także ogromna frekwencja na spotkaniach – przyznał Mikołaj Sokół.

Równie wielkim zainteresowaniem cieszy się książką Wojciecha Koerbera i Marka Cieślaka. Dotychczas odbyły się dwa spotkania – w rodzinnej dla trenera Częstochowie oraz w Tarnowie, gdzie legendarny szkoleniowiec obecnie pracuje.

Dużo osób przesyła do mnie pozytywne opinie za pośrednictwem mediów społecznościowych czy też wiadomości SMS, że podoba im się książka. Doszło nawet do sytuacji, że zaczęło brakować egzemplarzy w księgarniach, np. w Częstochowie poszedłem do EMPIK-u i już jej nie było. Okazało się, że mieli książkę w sprzedaży, ale wszystkie sztuki zostały sprzedane – opowiadał w jednym z ostatnich wywiadów trener Cieślak.

AKTUALNOŚCI

Nasze książki w bazie ...

Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się do meczu z Austrią, a w przerwach między treningami mogą odpoczywać przy lekturze książek naszego wydawnictwa. Obecność naszych tytułów w bazie w Hanowerze to efekt długoletniej współpracy z PZPN, która do tej pory zaowocowała publikacją „Moje najważniejsze 90 minut” wydaną wspólnie ze Związkiem….

Łukasz Piszczek i Kami...

Nasi autorzy Łukasz Piszczek i Kamil Wódka byli jednymi z gości debaty na antenie CANAL+, która została poświęcona mentalności sportowców. Oprócz nich udział w rozmowie wzięli Łukasz Fabiański, Mariusz Wlazły i Szymon Kołecki. Sportowcy oraz psycholog sportu na podstawie swoich doświadczeń opowiadali o tym, jak ważne jest…

Blisko dwie doby czyta...

Prawie dwie doby czytania o piłce nożnej przygotowaliśmy dla fanów futbolu z okazji Euro 2024. Sześć książek: cztery nowości oraz dwa nowe wydania trafiły lub wkrótce trafią na półki w księgarniach. Jak zwykle w czasie ważnych piłkarskich wydarzeń nie zapominamy o fanach piłki nożnej, dbając, by mieli…