fbpx

Mikołaj Sokół i Marek Cieślak zgromadzili tłumy na spotkaniach autorskich

dodano: 12 maja 2022
Udostępnij:    Share Share

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.  

W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła (13 kwietnia) Warszawa stała się domem każdego fana Formuły 1. Do sklepu Top Racing przybyło ponad 100 fanów F1, którzy chcieli posłuchać o procesie powstawania książki, jak i o obecnej sytuacji panującej w świecie motorsportu. Kolejne spotkanie odbyło się w Wałbrzychu w wyjątkowym dniu. Miało ono miejsce 1 maja, czyli w rocznicę śmierci wielkiego Ayrtona Senny. Brazylijski kierowca ma swoją ulicę w Wałbrzychu i to właśnie przy niej w Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych Mikołaj Sokół spotkał się z fanami F1.

Książka cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, co jest dla mnie niezwykle miłym zaskoczeniem i gigantyczną motywacją do dzielenia się z Wami swoją pasją. Zaskoczyła mnie także ogromna frekwencja na spotkaniach – przyznał Mikołaj Sokół.

Równie wielkim zainteresowaniem cieszy się książką Wojciecha Koerbera i Marka Cieślaka. Dotychczas odbyły się dwa spotkania – w rodzinnej dla trenera Częstochowie oraz w Tarnowie, gdzie legendarny szkoleniowiec obecnie pracuje.

Dużo osób przesyła do mnie pozytywne opinie za pośrednictwem mediów społecznościowych czy też wiadomości SMS, że podoba im się książka. Doszło nawet do sytuacji, że zaczęło brakować egzemplarzy w księgarniach, np. w Częstochowie poszedłem do EMPIK-u i już jej nie było. Okazało się, że mieli książkę w sprzedaży, ale wszystkie sztuki zostały sprzedane – opowiadał w jednym z ostatnich wywiadów trener Cieślak.

AKTUALNOŚCI

Wiosenne (i nie tylko)...

  Wiosna nowościami stoi! Aż pięć nowych fantastycznych tytułów pojawi się wiosną w ofercie Wydawnictwa SQN Imaginatio. Na dwie kolejne poczekamy ciut dłużej, ale my już wiemy, że będzie warto. Nie możemy się doczekać. Dlatego dziś chcemy krótko opowiedzieć wam o nowościach. …

Nagroda dla Anety Jado...

W piątek, 10 marca zostały ogłoszone wyniki ósmej edycji Plebiscytu Książka Roku Lubimyczytać.  Głosowanie odbywało się aż w czternastu kategoriach. Oddano prawie 200 000 głosów. Nominację do Plebiscytu otrzymało 130 tytułów. W tym gronie znalazły się także książki wydane przez nas. Aneta Jadowska na podium …

Ruszyła przedsprzedaż ...

 Najnowsza książka Samanthy Shannon dostępna w przedsprzedaży tylko na SQN Store. Samantha Shannon powraca! Urodzona w 1991 roku w Londynie pisarka rozpoczęła karierę w wieku 15 lat. Jej powieści znane są na całym świecie, a Czas Żniw został przetłumaczony na dwadzieścia…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top