fbpx

7. Zakopiański Festiwal Literacki pod hasłem “Na tatrzańskim szlaku literatury” 

dodano: 18 lipca 2022
Udostępnij:    Share Share

Zakopane jak co roku przyciągnęło tysiące turystów, a My szczególną uwagę zwracamy na wydarzenie, które odbywało się przy pl. Niepodległości w Zakopanem w dniach 8-10 lipca. Nasz zespół był na miejscu i relacjonował wydarzenia w relacjach w mediach społecznościowych. 

Książki dla dzieci i czytanie “Opowieści z Białej Doliny

Wśród książek dziecięcych wydanych przez Wydawnictwo SQN największą popularnością cieszyły się “Opowieści z Białej Doliny” (piękne historie dla dzieci i dorosłych o najważniejszych ogólnoludzkich wartościach) oraz książki z serii “Wydarzyło się naprawdę” Yvette Żółtowskiej-Darskiej  – czyli biografie piłkarzy z krwi i kości dla dzieci i młodzieży. Przemek Corso i Marcelina – wspaniały duet artystyczny w niedzielę 10 lipca miał okazję przeczytać jedno z opowiadań z “Opowieści z Białej Doliny” najmłodszym czytelnikom, którzy licznie zgromadzili się w strefie dziecięcej. Zobaczcie sami! Przypominamy, że 15 lipca miała miejsce premiera pierwszego odcinka słuchowiska “Opowieści z Białej Doliny” w Audiotece. 

Literatura górska od Wydawnictwa SQN

Wśród wielu tytułów Wydawnictwa SQN prezentowanych podczas 7. Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego nie mogło zabraknąć “Twardy jak skała, silna jak halny” Bartłomieja Jureckiego. Autor książki zgromadził piękne portrety ludzi gór z ich charakterystycznymi rysami,  którzy swym urokiem tworzą legendę południowej Polski. W obszernym dziele zawarto również proste historie spisane przez dziennikarzy “Tygodnika Podhalańskiego”, które je wzbogacają. Czytelnicy zwracali szczególną uwagę także na wyjątkowe wydanie i charakterystyczną dla tego tytułu – dwustronną okładkę. Więcej o książce “Twardy jak skała, silna jak halny przeczytacie tutaj. Więcej tytułów o ludziach gór, znajdziecie w naszych księgarniach internetowych SQN Store i Labotidze.

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top