logo-ksiegarni-labotiga
Image

Logo wydawnictwa SQN

Orłowski wyciąga lupę i detal po detalu prześwietla pasjonującą historię drużyny, która pod batutą Diego Simeone z trupa zmieniły się w czołowy zespół Europy.
Rafał Lebiedziński

Ta książka jest świetną podróżą w głąb świata Cholo i pozwala zrozumieć jego ideologię i światopogląd.
Dominik Piechota, „Przegląd Sportowy”

Pasjonująca, napisana obrazowym językiem. Gorąco polecam!
Piotr Laboga, Canal+ Sport

Wydawnictwo SQN razem z prestiżowymi markami LaBotiga.pl oraz R-GOL organizuje konkurs z nagrodami.

Image

Rozwiązanie konkursu!

  • Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybrała dwie najlepsze, których autorzy otrzymają koszulki meczowe Atletico Madryt. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie prace. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Poznaj naszych laureatów!

Image

W tej książce Leszek Orłowski wyjaśnia, jak argentyński trener odmienił oblicze ekipy z Vicente Calderón.

Największy znawca hiszpańskiego futbolu w Polsce analizuje transfery, personalne decyzje Cholo, wspomina przełomowe momenty i kluczowych piłkarzy, tłumaczy przyczyny triumfów i porażek rojiblancos.

Ta lektura to prawdziwa biblia nie tylko dla kibiców Atleti. To pozycja obowiązkowa dla fanów stylu Simeone. I jego piłkarzy – żołnierzy, którzy za swoim trenerem wskoczyliby w ogień.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup książki w księgarni internetowej www.LaBotiga.pl. Książkę możesz kupić w atrakcyjnym zestawie z innymi książkami klikająć tutaj.

Image

Formularz konkursowy:

Aby wziąć udział w konkursie, należy zamówić książkę "Atlético Madryt. Cholo Simeone i jego żołnierze" w księgarni internetowej www.LaBotiga.pl, a potem wypełnić poniższy formularz:

Akceptuję regulamin konkursu.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - Wydawnictwo SQN Sp. z o.o. s.k., ul. Tyniecka 35, Kraków. Dane są przetwarzane w celu realizacji konkursu. Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie i zostałem poinformowany(-a) o przysługującym mi prawie dostępu do ich treści oraz prawie ich poprawienia lub usunięcia.*