POZNAJ
MOJĄ
HISTORIĘ!

To ja – Francuz z Hiszpanią w sercu.

CO KRYJE SIĘ „ZA ZASŁONĄ UŚMIECHU” GRIEZMANNA?

Auxerre, Lyon, Sochaux, Saint-Étienne, Metz, Montpellier. Kiedy kolejne kluby odrzucały mnie z powodu mizernych warunków fizycznych, byłem bliski załamania. Dopiero skaut Realu Sociedad dostrzegł we mnie olbrzymi talent, co pozwoliło mi rozpocząć poważną przygodę z futbolem i znaleźć drugą ojczyznę – Hiszpanię.

Ale nie tylko o tym opowiadam w swojej autobiografii. Przeczytasz w niej, dlaczego gram z siódemką na plecach, za co zostałem zawieszony na 13 miesięcy, co myślę o przenosinach do Manchesteru United i dlaczego zadecydowałem, że zakończę karierę w USA.


Tylko zamawiając książkę na LaBotiga.pl masz szansę na wygranie koszulek Atlético Madryt w KONKURSIE na tej stronie!

WYBIERZ SWÓJ PAKIET Nie czekaj, zamów już dziś i weź udział w KONKURSIE!

PAKIETY Z KSIĄŻKAMI I GUMOWĄ OPASKĄ KIBICA W skład pakietów wchodzą: książki sportowe związane z Griezmannem, ebook (wysyłany drogą mailową) i gumowa opaska kibica.

pakiet-z-recznikiem-dostepny-wylacznie-na-labotiga-pl   
KONKURS

Zamów książkę i wygraj koszulki Atletico Madryt!

Aby wziąć udział w konkursie, należy:
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
1. Złożyć zamówienie z książką „Antoine Griezmann. Za zasłoną uśmiechu. Autobiografia” na LaBotiga.pl. 2. Wypełnić FORMULARZ na tej stronie, podając numer zamówienia. 3. Odpowiedzieć na pytanie, które otrzymasz prosto na swojego maila po wypełnieniu formularza.
KONKURS
To wszystko! :) Potem pozostanie już tylko czekać na wyniki konkursu, które opublikujemy 20 lipca. Do wygrania koszulki Atlético Madryt!

ZAMÓW KSIĄŻKĘ, WYPEŁNIJ FORMULARZ I WYGRAJ!*

* Warunkiem wzięcia udziału w konkursie, jest zamówienie książki "Antoine Griezmann. Za zasłoną uśmiechu. Autobiografia" na LaBotiga.pl. Książka może być zakupiona w dowolnym pakiecie.

* Zamówienie musi zawierać książkę "Antoine Griezmann. Za zasłoną uśmiechu. Autobiografia". Numer zamówienia może być w formie cyfrowej (np. 56213) lub literowej (np. IHGSIADD).

Akceptuję regulamin konkursu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - Wydawnictwo SQN Sp. z o.o. s.k., ul. Tyniecka 35, Kraków. Dane są przetwarzane w celu realizacji konkursu. Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie i zostałem poinformowany(-a) o przysługującym mi prawie dostępu do ich treści oraz prawie ich poprawienia lub usunięcia.

NAGRODY W KONKURSIE

Do wygrania koszulki Atlético Madryt!


zdjęcie nagród w konkursie z książką Antoine Griezmann. Za zasłoną uśmiechu. Autobiografia

zdjęcie nagród w konkursie Antoine Griezmann. Za zasłoną uśmiechu. Autobiografia

Szczera, lekka i motywująca. Pierwsza książka, który zdradza, co kryje się za zasłoną uśmiechu Małego Diabła!

Antoine Griezmann po raz pierwszy o sobie

Przeczytaj fragmenty książki!

Dzięki tej książce dowiesz się, jacy naprawdę są Pogba, Evra i Benzema. Przeniesiesz się do szatni reprezentacji Francji w trakcie mistrzostw świata w Brazylii i Euro 2016, a także poznasz kulisy pracy Diego Simeone w Atlético Madryt.

Szczera, lekka i motywująca. Pierwsza książka, która zdradza, co kryje się za zasłoną uśmiechu Małego Diabła!


Realu Sociedad dostrzegł w nim olbrzymi talent, co pozwoliło mu rozpocząć poważną przygodę z futbolem!

O KSIĄŻCE:

Leszek Orłowski, „Piłka Nożna” i NC+

Nieśmiało uśmiechnięty Mały Książę z Francji trafił do wielkiego futbolu bocznymi drzwiami, ale dziś jest jednym z najlepszych napastników świata. Najciekawsze w tej książce są jego opowieści o wewnętrznym życiu drużyny Atlético Madryt, o urugwajskim klanie, który nadaje ton szatni. Antoine nauczył się pić mate i... zapewne także dlatego stał się gwiazdą ekipy z Wanda Metropolitano.
© 2018 Wydawnictwo SQN / LaBotiga.pl | Szablon: Bateaux Template. Wszystkie prawa zastrzeżone.