Książki sportowe dostępne na labotiga.pl - La Vuelta a Espana
 
Kup książkę w naszej księgarni:
Zapoznaj się z dodatkowymi materiałami:
Inne wydania książki:

SQN Originals: Czas cezarów. Łukasz Orbitowski

 • Autor:
  Łukasz Orbitowski
 • Data wydania:
  2 grudnia 2019
 • Format:
  150 x 215 mm
 • Liczba stron:
  184
 • ISBN:
  9788381295291
 • Sugerowana cena detaliczna:
  24,99 zł

Kultowe minipowieści Łukasza Orbitowskiego

Byłem tylko dzieckiem, ale rozumiałem, że każdy człowiek ma swoje tajemnice – lepsze i gorsze, małe i duże, śmieszne i straszne, takie, które mogą go zniszczyć, i prywatne skarby wolne od wszelkiego znaczenia. Lecz ludzi bez tajemnic nie ma.

Mechanik samochodowy rzucający klątwy na lokalnych wrogów i makabryczny artefakt, który wzmacnia w człowieku to, co pierwotne. Dolnośląska prowincja lat transformacji ustrojowej i szalona podróż przez kolejne dekady dwudziestowiecznego Krakowa. Rojenia o wielkości i cena, którą przyjdzie zapłacić w najmniej spodziewanej walucie.

Czas cezarów i Sfora to brawurowe teksty, które zachwyciły czytelników i krytyków. Tu historia podszyta jest fantastycznością, a humoreska o okultystach amatorach okazuje się opowieścią o lojalności, dojrzewaniu i więzi między ojcem a synem.

Błyskotliwa wyobraźnia, krwiste postaci i gawędziarski sznyt – oto Łukasz Orbitowski w najwyższej formie.

 

orbit-czas-cezarow-5-1200x900

 

Biogram autora:

Łukasz Orbitowski
(ur. 1977)

Pisarz, autor m.in. powieści Kult, Exodus, Szczęśliwa ziemia i Inna dusza. Za tę ostatnią otrzymał Paszport Polityki (2016). Nominowany do Nagrody Literackiej miasta Gdynia i dwukrotnie do Nagrody Literackiej NIKE. Pomysłodawca i gospodarz programów telewizyjnych Dezerterzy oraz One. Kobiety kultury. Mieszka w Krakowie wraz z rodziną.

 

orbit-czas-cezarow-7-1200x900