ZAJRZYJ
DO SZATNI
REALU MADRYT!

Nietuzinkowa. Ponadprzeciętna. Prawdziwa.

MESUT ÖZIL. MAGIA W GRZE

Usiądź w szatni obok Sergio Ramosa. Przyjmij burę od Mourinho. Usłysz w słuchawce spokojny głos Wengera. Dowiedz się, co dzieje się w tunelu tuż przed meczem z FC Barceloną. Wysłuchaj słów pocieszenia od Pirlo i poczuj się jak ktoś, kogo o koszulkę prosi sam Platini.

Tak sugestywnej książki nie napisał jeszcze żaden piłkarz. Mesut Özil przeprowadzi cię przez szatnie Realu Madryt, Arsenalu, Schalke, Werderu oraz reprezentacji Niemiec. Pokaże ci świat wielkiego futbolu. Sprawi, że poczujesz, jakbyś sam był jego częścią.


Tylko zamawiając książkę na LaBotiga.pl masz szansę na wygranie realowskich pościeli w KONKURSIE na tej stronie!

WYBIERZ SWÓJ PAKIET Nie czekaj, zamów już dziś i weź udział w KONKURSIE!

PAKIET Z PODUSZKĄ W skład pakietu wchodzą: książka, ebook i jedna z poduszek do wyboru.

pakiet-z-recznikiem-dostepny-wylacznie-na-labotiga-pl    PAKIET Z BIAŁĄ PODUSZKĄ i KOCEM W skład pakietu wchodzą: książka, ebook, biała poduszka oraz koc polarowy.

pakiet-z-recznikiem-i-poduszka-dostepny-wylacznie-na-labotiga-pl

    PAKIET Z GRANATOWĄ PODUSZKĄ I KOCEM W skład pakietu wchodzą: książka, ebook, granatowa poduszka oraz koc polarowy.

pakiet-z-recznikiem-poduszka-koc-dostepny-wylacznie-na-labotiga-pl

   
KONKURS

Zamów książkę i wygraj pościele Realu Madryt!

Aby wziąć udział w konkursie, należy:
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
1. Złożyć zamówienie z książką „Mesut Özil. Magia w grze. Moja historia” na LaBotiga.pl. 2. Wypełnić FORMULARZ na tej stronie, podając numer zamówienia. 3. Odpowiedzieć na pytanie, które otrzymasz prosto na swojego maila po wypełnieniu formularza.
WYNIKI
To wszystko! :) Potem pozostanie już tylko czekać na wyniki konkursu, które opublikujemy 28 maja. Do wygrania 4 komplety pościeli sygnowanych przez Real Madryt!

ZAMÓW KSIĄŻKĘ, WYPEŁNIJ FORMULARZ I WYGRAJ!*

* Niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w konkursie, jest zamówienie książki "Mesut Özil. Magia w grze. Moja historia" na LaBotiga.pl. Książka może być zakupiona w dowolnym pakiecie.

* Zamówienie musi zawierać książkę "Mesut Özil. Magia w grze. Moja historia". Numer zamówienia może być w formie cyfrowej (np. 56213) lub literowej (np. IHGSIADD).

Akceptuję regulamin konkursu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych na potrzeby konkursu.

NAGRODY W KONKURSIE

Do wygrania komplety pościeli sygnowanych przez Real Madryt!


zdjęcie nagród w konkursie zdjęcie nagród w konkursie

Tak sugestywnej książki nie napisał jeszcze żaden piłkarz!

Magia w grze Mesuta Özila

Przeczytaj fragmenty książki!

Ta książka jest niczym podanie od Özila – precyzyjnie trafia w punkt. Każda opowieść ma znaczenie. Każda przybliża do poznania niezwykłej historii człowieka, który wychował się w domu bez szyb, a stał się jednym z najlepszych piłkarzy świata.

Wyrusz w niezwykłą podróż po świecie wielkiego futbolu, zajrzyj do szatni Realu Madryt i przekonaj się, jacy na co dzień są piłkarze, których podziwiasz na murawie!


Dowiedz się, co dzieje się w tunelu tuż przed meczem z FC Barceloną!

O KSIĄŻCE:

Mateusz Święcicki, komentator ELEVEN SPORTS

To jedna z najciekawszych biografii piłkarskich wydanych w ostatnich latach. Özil otwiera się przed czytelnikiem, zaprasza go do udziału w kolejnych treningach, meczach i transferach. Jest szczery, zabawny i bardzo krytyczny. Nie oszczędza nawet swojego ojca, który wysadził w powietrze jego karierę w Realu Madryt jednym trzaśnięciem drzwiami.

Leszek Orłowski, „Piłka Nożna” i NC+

Mesut Özil utrzymuje, że jedyny piłkarz, z którym zamieniłby się na koszulki, to Zinédine Zidane. To wiele o nim mówi. Niniejsza książka pozwala zajrzeć do głowy i duszy tego zawodnika, a działy się tam rzeczy nie mniej ciekawe niż na boisku, kiedy znakomicie, jak istotnie niewielu innych potrafi, kopał piłkę. Ponadto chyba nie było jeszcze tak szczerej relacji z pełnej gwiazd szatni Realu Madryt.
© 2018 Wydawnictwo SQN / LaBotiga.pl | Szablon: Bateaux Template. Wszystkie prawa zastrzeżone.