logo-ksiegarni-labotiga
Image

"Poza trasą" - Rafał Urbanelis

Porywająca opowieść o prawdziwej pasji. Miejsca tworzą ludzi. Ludzie tworzą miejsca.

Majestatyczne szczyty Tienszan. Bezdroża Alaski. Mroźne Hokkaido. Nieokiełznana Gruzja. Zaskakująca Laponia. Krippenstein – mekka narciarzy pozatrasowych.

Tato – gruziński kelner dotknięty wojenną traumą. André – Holender, którego miłość i marzenia wygnały do dalekiej Kirgizji. Theo – pionier, zdobywca setek gór masywu Chugach. Javier – Chilijczyk pracujący w hotelu, do którego prowadzi jedna z najsłynniejszych serpentyn górskich na świecie…

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup książki w sportowej księgarni internetowej www.LaBotiga.pl (klik). Możesz zamówić także w atrakcyjnych pakietach (klik), na Empik.com lub w salonach Empik w całej Polsce.

Image

Konkurs zakończony!

Image

Logo wydawnictwa SQN

Rafał Urbanelis inspiruje, doradza i zaskakuje. Poza trasą to świetnie opowiedziane historie podróży po całym świecie, które łączy jedno – narciarstwo.

Marek Kamiński, podróżnik

Arcyciekawa opowieść o podróżach na krańce świata, o ludziach i o narciarstwie pozatrasowym. Polecam.

Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski

Każdy z rozdziałów poświęcony jest innej osobie i innemu miejscu. Podczas swoich podróży na krańce świata autor spotyka ludzi, z których każdy wyrasta z odmiennego środowiska, kultury czy religii.

Wydawnictwo SQN razem z prestiżowymi markami LaBotiga.pl oraz UVEX organizuje jedyny w swoim rodzaju konkurs dla fanów narciarstwa. Szczegóły poniżej.

Image

Wyniki konkursu!

Konkurs z książką Rafała Urbanelisa „Poza trasą” zakończony!
Aby zdobyć nagrodę, należało kupić książkę, wypełnić formularz, a następnie wysłać zdjęcie, które pokazuje jak wielkim fanem sportów zimowych jesteś.
Po burzliwych naradach jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I miejsce: Malwina Stachowicz GOGLE NARCIARSKIE DOWNHILL 2000 POLA PRO UVEX
II miejsce: Tomasz Kamiński GOGLE NARCIARSKIE DOWNHILL 2000 POLA PRO UVEX

Poza konkursem postanowiliśmy także nagrodzić dwie wyjątkowe prace: Andrzeja Zasowskiego oraz Daniela Rochewicza. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom :-)