DARMOWE FRAGMENTY KSIĄŻKI

Kiedy to wszystko się tak popsuło? Poznaj moją historię!

Gole w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 r. sprawiły, że obwołano mnie wielką nadzieją polskiej piłki. Stawiano mnie w jednym szeregu z Sergio Agüero, chciały mnie u siebie Inter i Atlético, ale za rekordowe 4,2 mln euro trafiłem do CSKA Moskwa.

Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery. Okazała się przekleństwem, które zapoczątkowało mój upadek…

Ściągnij darmowego pdfa i zapoznaj się z fragmentami książki zupełnie ZA DARMO!


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

Krzysztof Stanowski,
Weszlo.com
Ta kariera wciąż powinna trwać, a Dawid Janczyk wraz z dawnymi kolegami właśnie powinien tłumaczyć się z nieudanych mistrzostw świata. Interesujący obraz zagrożeń czyhających na piłkarzy w XXI wieku.
Tomasz Smokowski

Ta książka wchodzi pod skórę, swędzi i boli. Młody piłkarzu, przeczytaj ją i potraktuj jako przewodnik - czego nie wolni ci zrobić, gdy pewne rzeczy na boisku przyjdą za łatwo i za szybko.
Tomasz Ćwiąkała,
Eleven Sports
Przerażający obraz samotnego człowieka, któremu wszyscy chcieli pomóc i który akceptował jedynie „pomoc” butelki i niewłaściwych ludzi.
Piotr Koźmiński,
„Super Ekspres”
To książka dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świecie kibicowskich emocji, nadziei, zwątpienia i walki. Ta lektura poraża, oburza i wciąga jednocześnie.

Powinien być drugim Lewandowskim

Dziś walczy o powrót do normalnego życia

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności, niewłaściwym towarzystwie, wizytach w najlepszych nocnych klubach, łatwych pieniądzach, braku cierpliwości. I o nałogu, który może rozpocząć się od jednego drinka.Książki szukaj również od 19 września w salonach Empik i dobrych księgarniach w całej Polsce.

Zobacz, jak strzelał gole Dawid Janczyk!
© 2018 Wydawnictwo SQN / Labotiga.pl