Image

„Sukcesy FC Barcelony w latach 2006–2015 to dla mnie fenomen. Nie wiem, czy w dzisiejszych futbolowych realiach ktokolwiek zdoła się do nich zbliżyć. Wiem, że poprzeczka wisi niebywale wysoko. Takie osiągnięcia intrygują, przyciągają jak magnes, powodują olbrzymie zainteresowanie, wywołują pytania i podziw."

Rafał Wolski, komentator piłkarski nc+

„O Barcelonie pisać każdy może, lepiej lub gorzej. Nikt jednak nie robi tego z takim znawstwem jak Leszek Orłowski. Najlepszy polski komentator Primera División zaprasza w fascynującą podróż przez najwspanialsze lata Dumy Katalonii. Naprawdę trudno się tej opowieści oprzeć.”

Adam Godlewski, „Piłka Nożna”

Wydawnictwo SQN razem z prestiżowymi markami LaBotiga.pl oraz R-GOL organizuje konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły poniżej.

R-GOL Labotiga
Image

Wyniki konkursu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Wysoki i wyrównany poziom Waszych odpowiedzi sprawił nam niemały kłopot przy wyborze tych, które najbardziej zasługiwały na nagrody. Dziękujemy za Wasz poświęcony czas i gratulujemy zwycięzcom!

Wyniki prezentują się następująco:

  • I miejsce: Jerzy Janiec
  • Nagrody: Koszulka Nike FC Barcelona 2016/17 Domowa + plecak Nike FC Barcelona Allegiance + piłka Nike FC Barcelona Prestige
  • II miejsce: Kacper Jaroński
  • Koszulka Nike FC Barcelona 2016/17 Domowa + plecak Nike FC Barcelona Allegiance + piłka Nike FC Barcelona Prestige
  • III miejsce: Michał Kurkowski
  • Bluza Nike FC Barcelona Authentic + plecak Nike FC Barcelona Allegiance + piłka Nike FC Barcelona Prestige
  • IV miejsce: Michał Piasecki
  • Bluza Nike FC Barcelona Authentic + plecak Nike FC Barcelona Allegiance + piłka Nike FC Barcelona Prestige
Image

Barça. Złota dekada

Siedem tytułów mistrza Hiszpanii, czterokrotny triumf w Lidze Mistrzów, sześć Superpucharów Hiszpanii i trzy zwycięstwa w Copa del Rey, Klubowych Mistrzostwach Świata oraz Superpucharze Europy. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że FC Barcelona z lat 2006–2015 to najlepsza drużyna XXI wieku, a może nawet w całej historii futbolu.

Leszek Orłowski, największy w Polsce znawca hiszpańskiej piłki, postanowił rozłożyć poszczególne sezony „złotej dekady Barçy” na czynniki pierwsze. Opowiada o kluczowych wydarzeniach, które decydowały o sukcesach, ale wymienia też czynniki, które doprowadziły do porażek.

Zlatan Ibrahimović jako ojciec sukcesów tria Messi – Neymar – Suárez. Zbawienna dla Iniesty kontuzja Xaviego. Transfer Javiera Mascherano ważniejszy niż sprowadzenie Davida Villi i rekord Messiego, który wziął się z fatalnej postawy reszty zespołu.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup książki Barça. Złota dekada w księgarni internetowej www.LaBotiga.pl (klik). Możesz zamówić także w atrakcyjnych pakietach! (klik)

Image

Aby wziąć udział w konkursie należało kupić książkę Leszka Orłowskiego „Barca. Złota dekada” w księgarni internetowej LaBotiga.pl i odpowiedzieć na pytanie: „Które wydarzenie minionej dekady FC Barcelony (2006-2015) uważasz za najważniejsze?”