Pokaż prawdziwą miłość do Borussii.


Dołącz do społeczności fanów BVB!


Twoje imię, nazwisko i miejscowość na okładce wyjątkowej książki o Borussii Dortmund? Twoje zdjęcie w środku? To prostsze, niż myślisz.

Kliknij tutaj, weź udział w akcji i dołącz do grona najwierniejszych Borussen!


tu-powinno-być-zdjęcie-ksiazki-borussia-dortmund-siła-żółtej-ściany

Prawdziwa miłość do najgorętszego klubu Europy!


Na początku XXI wieku Borussia Dortmund była na skraju bankructwa, by już kilka lat później dwa razy z rzędu zostać najlepszą drużyną Niemiec. Dziś BVB to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się klubów piłkarskich na świecie.

Fani z całego świata co dwa tygodnie spotykają się w Dortmundzie, zapominając o lokalnych klubach, by doświadczyć atmosfery Signal Iduna Park, kibicując bezpośrednio z Żółtej Ściany. Jak to możliwe, że klub, który nie wygrał żadnego europejskiego trofeum od ponad dwudziestu lat, tak całkowicie pochłania ludzkie umysły?

Poznaj historię Zagłębia Ruhry, powstania Borussii i budowy Westfalenstadion. Dowiedz się, jak duży wpływ na rozwój klubu z Dortmundu mieli Polacy – nie tylko za sprawą słynnego tria Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek – i daj się wciągnąć w wir czarno-żółtego szaleństwa.


Stwórzmy Żółtą Ścianę!


13 lutego do księgarni trafi książka Ulego Hessego Borussia Dortmund. Siła Żółtej Ściany. Pokażmy, ilu kibiców mają w Polsce dortmundczycy! Udowodnijmy, że fani tego klubu potrafią pokazać swoją siłę i jedność!

Startują zapisy na okładkę oraz do środka książki – dla każdego: Ciebie, mnie, NAS. Bo łączy nas to, że nasze serca biją w centrum Zagłębia Ruhry.

tu-powinno-być-zdjęcie-nazwisk-z-ksiazki-borussia-dortmund-siła-żółtej-ściany

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się na okładce książki Ulego Hessego Borussia Dortmund. Siła Żółtej Ściany?

(1) Wypełnij FORMULARZ, podając swoje imię, nazwisko i miejsce zamieszkania/pochodzenia.

I to wszystko!* :) Teraz pozostaje już tylko czekać na projekt okładki, której staniesz się częścią!

(2) Dodatkowo jeśli chcesz, by Twoje zdjęcie znalazło się w książce, najpierw pokaż swoim znajomym, jak kibicujesz!

Wrzuć swoje zdjęcie w klubowych barwach lub z klubowymi gadżetami na portale społecznościowe – Facebooka lub Instagrama – niech wszyscy dowiedzą się o akcji!
Zamów książkę w przedsprzedaży, a w formularzu podaj numer swojego zamówienia i link do zdjęcia, a później ciesz się wspaniałym wydaniem z Twoją fotografią w środku jako jedna z pierwszych osób w Polsce – jeszcze przed premierą!

tu-powinno-być-zdjęcie-nazwisk-z-ksiazki-borussia-dortmund-siła-żółtej-ściany

*Decyduje kolejność zgłoszeń. Ci z Was, którzy zapiszą się najszybciej, znajdą się na froncie książki, kolejni z tyłu okładki. Zmieści się tam około 550 nazwisk. W przypadku przekroczenia tej liczby, kolejne osoby trafią na wyklejki, pozostali do środka książki. Ale każda osoba, która wypełni na tej stronie formularz do 21 stycznia do godz. 23.59, stanie się częścią tego unikalnego książkowego projektu! Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Uczestnicy akcji nie są w żaden sposób zobowiązani do późniejszego zakupu książki.

Książki sportowe o Borussii Dortmund i Bundeslidze

Poznaj najlepsze książki związane z Borussią i ligą niemiecką – tylko w księgarni sportowej LaBotiga.pl!