fbpx

Live charytatywny na „Kanale Sportowym”

dodano: 3 stycznia 2020
Udostępnij:    Share Share

Świąteczny klimat powoli nas opuszcza, zaczynamy myśleć o nadchodzących w 2020 wyzwaniach, jednak cofnijmy się na chwilę do wyjątkowego wydarzenia, które miało miejsca 23 grudnia.

Na Youtube pojawił się pierwszy (po zapowiedzi) materiał na „Kanale Sportowym”, założonym niewiele wcześniej przez Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego. Oficjalny start kanału zapowiedziany był na 2020, jednak właściciele zdecydowali o zorganizowaniu „Charytatywnego Lajwa” jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy w tym wydarzeniu swój skromny udział. Przesłane do dziennikarzy książki posłużyły jako gadżety, które można było wylicytować. Limitowana wersja autobiografii Sebastiana Mili z autografem oraz albumowa autobiografia Zlatana Ibrahimovicia „Ja, futbol” symbolicznie wspomogły następujące zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/tymek-jankowski

https://www.siepomaga.pl/wojtus-sobczyk

https://www.siepomaga.pl/marcel-zarzecki

Podczas transmisji zebrano łącznie ponad 20 tysięcy złotych, jednak w przypadku każdej zbiórki pieniędzy ciągle brakuje, więc zachęcamy do wpłat.

Zapis całego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

AKTUALNOŚCI

Ann Rule – autorka ksi...

Ann Rule pracowała biurko w biurko z Tedem Bundym, utrzymywała z nim kontakt, nawet gdy czekał na karę w celi śmierci, ale także mieszkała kilka przecznic od Mordercy znad Green River, a ten bywał na jej spotkaniach autorskich, czytał jej książki i artykuły. Przyciągała seryjnych morderców, czy…

Akcja #ZaczytanyMundia...

Zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata, a wraz z nimi nasza akcja #ZaczytanyMundial. Choć do pierwszego meczu Polaków w Katarze pozostaje jeszcze sporo czasu, my już teraz rozpoczynamy piłkarską ofensywę – w najbliższych miesiącach premierę będzie miało aż siedem futbolowych książek! Jak najlepiej przygotować się…

7. Zakopiański Festiwa...

Zakopane jak co roku przyciągnęło tysiące turystów, a My szczególną uwagę zwracamy na wydarzenie, które odbywało się przy pl. Niepodległości w Zakopanem w dniach 8-10 lipca. Nasz zespół był na miejscu i relacjonował wydarzenia w relacjach w mediach społecznościowych.  Książki dla dzieci i czytanie…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top