fbpx

Live charytatywny na „Kanale Sportowym”

dodano: 3 stycznia 2020
Udostępnij:    Share Share

Świąteczny klimat powoli nas opuszcza, zaczynamy myśleć o nadchodzących w 2020 wyzwaniach, jednak cofnijmy się na chwilę do wyjątkowego wydarzenia, które miało miejsca 23 grudnia.

Na Youtube pojawił się pierwszy (po zapowiedzi) materiał na „Kanale Sportowym”, założonym niewiele wcześniej przez Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego. Oficjalny start kanału zapowiedziany był na 2020, jednak właściciele zdecydowali o zorganizowaniu „Charytatywnego Lajwa” jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy w tym wydarzeniu swój skromny udział. Przesłane do dziennikarzy książki posłużyły jako gadżety, które można było wylicytować. Limitowana wersja autobiografii Sebastiana Mili z autografem oraz albumowa autobiografia Zlatana Ibrahimovicia „Ja, futbol” symbolicznie wspomogły następujące zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/tymek-jankowski

https://www.siepomaga.pl/wojtus-sobczyk

https://www.siepomaga.pl/marcel-zarzecki

Podczas transmisji zebrano łącznie ponad 20 tysięcy złotych, jednak w przypadku każdej zbiórki pieniędzy ciągle brakuje, więc zachęcamy do wpłat.

Zapis całego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top