fbpx

Live charytatywny na „Kanale Sportowym”

dodano: 3 stycznia 2020
Udostępnij:    Share Share

Świąteczny klimat powoli nas opuszcza, zaczynamy myśleć o nadchodzących w 2020 wyzwaniach, jednak cofnijmy się na chwilę do wyjątkowego wydarzenia, które miało miejsca 23 grudnia.

Na Youtube pojawił się pierwszy (po zapowiedzi) materiał na „Kanale Sportowym”, założonym niewiele wcześniej przez Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego. Oficjalny start kanału zapowiedziany był na 2020, jednak właściciele zdecydowali o zorganizowaniu „Charytatywnego Lajwa” jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy w tym wydarzeniu swój skromny udział. Przesłane do dziennikarzy książki posłużyły jako gadżety, które można było wylicytować. Limitowana wersja autobiografii Sebastiana Mili z autografem oraz albumowa autobiografia Zlatana Ibrahimovicia „Ja, futbol” symbolicznie wspomogły następujące zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/tymek-jankowski

https://www.siepomaga.pl/wojtus-sobczyk

https://www.siepomaga.pl/marcel-zarzecki

Podczas transmisji zebrano łącznie ponad 20 tysięcy złotych, jednak w przypadku każdej zbiórki pieniędzy ciągle brakuje, więc zachęcamy do wpłat.

Zapis całego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

AKTUALNOŚCI

Zbierzmy razem 30 tys....

Wydawnictwo SQN ruszyło z akcją „30 tys. zł na 30. Finał WOŚP”.  Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz orkiestry, razem z piętnastoma autorami stworzyliśmy ebook Szepty, a Cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Piętnastu pisarzy i piętnaście opowiadań w wyjątkowym…

Dodruki #09: „Po...

Komu książkę, komu? Bardzo chcemy, żeby nasza oferta była dla Was zawsze dostępna, stąd też na bieżąco zlecamy dodruki książek, których nakład już się wyczerpał. Nawet jeśli nie mogliście znaleźć w księgarniach jakiegoś tytułu, sprawdźcie koniecznie nasza listę, bo być może ponownie trafił do sprzedaży. …

Sportowa Książka Roku:...

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN! Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top