fbpx

28. Finał WOŚP

dodano: 12 stycznia 2020
Udostępnij:    Share Share

Dziś 28. finał WOŚP, a my, jak co roku, gramy z Orkiestrą! W zeszłym roku zebrano 175 938 717 złotych i liczymy na to, że dziś po raz kolejny uda się pobić ten rekord.

Niezależnie od finału, na allegro cały czas trwają aukcje nasze i naszych przyjaciół. SQN-owe i okołoSQN-owe gadżety, które można wylicytować, to:

Oryginał okładki „Horyzontu” Jakuba Małeckiego autorstwa Rocha Urbaniaka
https://allegro.pl/oferta/roch-urbaniak-okladka-horyzontu-j-maleckiego-8841007755
Aktualna cena: 3003 zł

A tak o współpracy wypowiada się autor tego dzieła: Podczas malowania lubię mieć pełną kontrolę nad tym, co i jak opowiadam. Dlatego unikam sytuacji, w których miałbym tworzyć według wizji kogoś innego. Okładka „Horyzontu” była pierwszym tego typu wyzwaniem, jakiego się podjąłem. O mistrzostwie z jakim Jakub operuje słowem i potrafi przekazać nim emocje, niech świadczy to, że swoją wizję opisał mi tylko raz. W kilku zdaniach. I to wystarczyło. Okazało się, że pierwszy projekt był tym o co chodziło.

„Harda Horda” z podpisami wszystkich autorek
https://allegro.pl/oferta/harda-horda-z-autografami-autorek-8774153054
Aktualna cena: 525 zł

Autografy zostały zdobyte podczas Warszawskich Targów Książki. Książkę na licytację przekazali twórcy kanału Strefa Czytacza.

„Ray Allen. Za trzy” z podpisem koszykarza
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-autobiografia-ray-allen-nba-autograf-8816931414
Aktualna cena: 355 zł

Dwukrotny mistrz NBA w listopadzie ponownie odwiedził Polskę. W czasie swojego pobytu udzielił tylko jednego wywiadu. Aleksander Gurgul najpierw przepytał gwiazdę, a potem zdobył autograf na książce, którą teraz przekazał na licytację.

Plakat z autografami bestsellerowych pisarzy
https://allegro.pl/oferta/plakat-z-autografami-bestsellerowych-pisarzy-8837731652
Aktualna cena: 1225 zł

Plakat został przygotowany specjalnie na 28. Finał WOŚP przez Molom.pl i Niestatystyczny.pl. Podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie swoje podpisy złożyli na nim m.in. Samantha Shannon, Aneta Jadowska czy Jakub Małecki.

Serdecznie zapraszamy do licytacji.

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski Dzi...

Zakończyły się XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. W tym roku zwycięska okazała się drużyna z Sarnowa. Drugie miejsce zdobyła Drużyna Marzeń Jelenia Góra, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Debiutantów Łódź. Sponsorem nagród książkowych w turnieju – jak co roku – było…

Nasi autorzy na Targac...

To będzie wielkie książkowe święto na PGE Narodowym! Od 18 do 21 maja będą trwać Targi Książki i Mediów Vivelo, na których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa. Znajdziecie nas na stoisku nr 39/D15, ale oprócz naszych bestsellerów, nowości i promocji 3 za 2, będziecie mieli również okazję…

Nominacje do Śląkfy za...

Śląkfa to nagroda przyznawana od 1984 roku przez Śląski Klub Fantastyki. Rokrocznie laureaci wybierani są w trzech kategoriach: Twórca, Wydawca i Fan. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ w tym roku dwie nominacje otrzymali nasi autorzy, a jedną samo Wydawnictwo SQN. Nagroda przyznawana jest za rok 2022. …

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top