28. Finał WOŚP

dodano: 12 stycznia 2020
Udostępnij:    Share Share

Dziś 28. finał WOŚP, a my, jak co roku, gramy z Orkiestrą! W zeszłym roku zebrano 175 938 717 złotych i liczymy na to, że dziś po raz kolejny uda się pobić ten rekord.

Niezależnie od finału, na allegro cały czas trwają aukcje nasze i naszych przyjaciół. SQN-owe i okołoSQN-owe gadżety, które można wylicytować, to:

Oryginał okładki „Horyzontu” Jakuba Małeckiego autorstwa Rocha Urbaniaka
https://allegro.pl/oferta/roch-urbaniak-okladka-horyzontu-j-maleckiego-8841007755
Aktualna cena: 3003 zł

A tak o współpracy wypowiada się autor tego dzieła: Podczas malowania lubię mieć pełną kontrolę nad tym, co i jak opowiadam. Dlatego unikam sytuacji, w których miałbym tworzyć według wizji kogoś innego. Okładka „Horyzontu” była pierwszym tego typu wyzwaniem, jakiego się podjąłem. O mistrzostwie z jakim Jakub operuje słowem i potrafi przekazać nim emocje, niech świadczy to, że swoją wizję opisał mi tylko raz. W kilku zdaniach. I to wystarczyło. Okazało się, że pierwszy projekt był tym o co chodziło.

„Harda Horda” z podpisami wszystkich autorek
https://allegro.pl/oferta/harda-horda-z-autografami-autorek-8774153054
Aktualna cena: 525 zł

Autografy zostały zdobyte podczas Warszawskich Targów Książki. Książkę na licytację przekazali twórcy kanału Strefa Czytacza.

„Ray Allen. Za trzy” z podpisem koszykarza
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-autobiografia-ray-allen-nba-autograf-8816931414
Aktualna cena: 355 zł

Dwukrotny mistrz NBA w listopadzie ponownie odwiedził Polskę. W czasie swojego pobytu udzielił tylko jednego wywiadu. Aleksander Gurgul najpierw przepytał gwiazdę, a potem zdobył autograf na książce, którą teraz przekazał na licytację.

Plakat z autografami bestsellerowych pisarzy
https://allegro.pl/oferta/plakat-z-autografami-bestsellerowych-pisarzy-8837731652
Aktualna cena: 1225 zł

Plakat został przygotowany specjalnie na 28. Finał WOŚP przez Molom.pl i Niestatystyczny.pl. Podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie swoje podpisy złożyli na nim m.in. Samantha Shannon, Aneta Jadowska czy Jakub Małecki.

Serdecznie zapraszamy do licytacji.

AKTUALNOŚCI

Zdalne kolorowanie. Po...

Pandemia sprawiła, że nastały trudne czasy nie tylko dla uczniów, rodziców i nauczycieli w tradycyjnych szkołach, ale też w ośrodkach specjalnych. Jeden z nich – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chełmnie – zwrócił się do nas z prośbą o małą pomoc. Nie mogliśmy pozostać głusi na ich apel!…

Agnieszka Sztyler-Turo...

Dziennikarka Onetu i autorka wydanej przez nas książki „Oddział zakaźny” otrzymała nagrodę za reportaż „Jestem seksoholikiem. Nigdy nie zdradziłem żony”. To nie pierwsze takie wyróżnienie Agnieszki Sztyler-Turovsky. Autorka za swoją dziennikarską pracę już wielokrotnie odbierała laury. Zwyciężyła w konkursie „Sukces roku w ochronie…

Posłuchaj naszych ksią...

Według najnowszych badań czytelnictwa, pandemia jest przyczyną sporego wzrostu sprzedaży audiobooków. Wychodząc naprzeciw tym symptomom, z dumą prezentujemy trzy kolejne książki, których od teraz możecie również podsłuchać! Najnowsza powieść Anety Jadowskiej „Cud, miód, malina”, wstrząsający reportaż dziennikarki Onetu Agnieszki Sztyler-Turovsky „Oddział zakaźny” i historia…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top