fbpx

28. Finał WOŚP

dodano: 12 stycznia 2020
Udostępnij:    Share Share

Dziś 28. finał WOŚP, a my, jak co roku, gramy z Orkiestrą! W zeszłym roku zebrano 175 938 717 złotych i liczymy na to, że dziś po raz kolejny uda się pobić ten rekord.

Niezależnie od finału, na allegro cały czas trwają aukcje nasze i naszych przyjaciół. SQN-owe i okołoSQN-owe gadżety, które można wylicytować, to:

Oryginał okładki „Horyzontu” Jakuba Małeckiego autorstwa Rocha Urbaniaka
https://allegro.pl/oferta/roch-urbaniak-okladka-horyzontu-j-maleckiego-8841007755
Aktualna cena: 3003 zł

A tak o współpracy wypowiada się autor tego dzieła: Podczas malowania lubię mieć pełną kontrolę nad tym, co i jak opowiadam. Dlatego unikam sytuacji, w których miałbym tworzyć według wizji kogoś innego. Okładka „Horyzontu” była pierwszym tego typu wyzwaniem, jakiego się podjąłem. O mistrzostwie z jakim Jakub operuje słowem i potrafi przekazać nim emocje, niech świadczy to, że swoją wizję opisał mi tylko raz. W kilku zdaniach. I to wystarczyło. Okazało się, że pierwszy projekt był tym o co chodziło.

„Harda Horda” z podpisami wszystkich autorek
https://allegro.pl/oferta/harda-horda-z-autografami-autorek-8774153054
Aktualna cena: 525 zł

Autografy zostały zdobyte podczas Warszawskich Targów Książki. Książkę na licytację przekazali twórcy kanału Strefa Czytacza.

„Ray Allen. Za trzy” z podpisem koszykarza
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-autobiografia-ray-allen-nba-autograf-8816931414
Aktualna cena: 355 zł

Dwukrotny mistrz NBA w listopadzie ponownie odwiedził Polskę. W czasie swojego pobytu udzielił tylko jednego wywiadu. Aleksander Gurgul najpierw przepytał gwiazdę, a potem zdobył autograf na książce, którą teraz przekazał na licytację.

Plakat z autografami bestsellerowych pisarzy
https://allegro.pl/oferta/plakat-z-autografami-bestsellerowych-pisarzy-8837731652
Aktualna cena: 1225 zł

Plakat został przygotowany specjalnie na 28. Finał WOŚP przez Molom.pl i Niestatystyczny.pl. Podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie swoje podpisy złożyli na nim m.in. Samantha Shannon, Aneta Jadowska czy Jakub Małecki.

Serdecznie zapraszamy do licytacji.

AKTUALNOŚCI

Zbierzmy razem 30 tys....

Wydawnictwo SQN ruszyło z akcją „30 tys. zł na 30. Finał WOŚP”.  Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz orkiestry, razem z piętnastoma autorami stworzyliśmy ebook Szepty, a Cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Piętnastu pisarzy i piętnaście opowiadań w wyjątkowym…

Dodruki #09: „Po...

Komu książkę, komu? Bardzo chcemy, żeby nasza oferta była dla Was zawsze dostępna, stąd też na bieżąco zlecamy dodruki książek, których nakład już się wyczerpał. Nawet jeśli nie mogliście znaleźć w księgarniach jakiegoś tytułu, sprawdźcie koniecznie nasza listę, bo być może ponownie trafił do sprzedaży. …

Sportowa Książka Roku:...

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN! Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top