fbpx

28. Finał WOŚP

dodano: 12 stycznia 2020
Udostępnij:    Share Share

Dziś 28. finał WOŚP, a my, jak co roku, gramy z Orkiestrą! W zeszłym roku zebrano 175 938 717 złotych i liczymy na to, że dziś po raz kolejny uda się pobić ten rekord.

Niezależnie od finału, na allegro cały czas trwają aukcje nasze i naszych przyjaciół. SQN-owe i okołoSQN-owe gadżety, które można wylicytować, to:

Oryginał okładki „Horyzontu” Jakuba Małeckiego autorstwa Rocha Urbaniaka
https://allegro.pl/oferta/roch-urbaniak-okladka-horyzontu-j-maleckiego-8841007755
Aktualna cena: 3003 zł

A tak o współpracy wypowiada się autor tego dzieła: Podczas malowania lubię mieć pełną kontrolę nad tym, co i jak opowiadam. Dlatego unikam sytuacji, w których miałbym tworzyć według wizji kogoś innego. Okładka „Horyzontu” była pierwszym tego typu wyzwaniem, jakiego się podjąłem. O mistrzostwie z jakim Jakub operuje słowem i potrafi przekazać nim emocje, niech świadczy to, że swoją wizję opisał mi tylko raz. W kilku zdaniach. I to wystarczyło. Okazało się, że pierwszy projekt był tym o co chodziło.

„Harda Horda” z podpisami wszystkich autorek
https://allegro.pl/oferta/harda-horda-z-autografami-autorek-8774153054
Aktualna cena: 525 zł

Autografy zostały zdobyte podczas Warszawskich Targów Książki. Książkę na licytację przekazali twórcy kanału Strefa Czytacza.

„Ray Allen. Za trzy” z podpisem koszykarza
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-autobiografia-ray-allen-nba-autograf-8816931414
Aktualna cena: 355 zł

Dwukrotny mistrz NBA w listopadzie ponownie odwiedził Polskę. W czasie swojego pobytu udzielił tylko jednego wywiadu. Aleksander Gurgul najpierw przepytał gwiazdę, a potem zdobył autograf na książce, którą teraz przekazał na licytację.

Plakat z autografami bestsellerowych pisarzy
https://allegro.pl/oferta/plakat-z-autografami-bestsellerowych-pisarzy-8837731652
Aktualna cena: 1225 zł

Plakat został przygotowany specjalnie na 28. Finał WOŚP przez Molom.pl i Niestatystyczny.pl. Podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie swoje podpisy złożyli na nim m.in. Samantha Shannon, Aneta Jadowska czy Jakub Małecki.

Serdecznie zapraszamy do licytacji.

AKTUALNOŚCI

Najnowsza powieść Jaku...

Święto ognia. To tytuł nowej książki Jakuba Małeckiego, która ukaże się we wrześniu tego roku. Na razie nie możemy zdradzić zbyt wiele na jej temat, ale jak poinformował dziś pisarz na swoim profilu na Facebooku, wytwórnia Opus Film nabyła prawa do ekranizacji powieści. To świetna wiadomość dla…

„Glatz. Kraj Pana Boga...

Rozgrywający się na Dolnym Śląsku retro kryminał Tomasza Duszyńskiego otrzymał nominacje do ważnych nagród literackich: Złotego POCISKU i Nagrody Wielkiego Kalibru. W konkursie Złoty POCISK, w kategorii „Najlepszy polski kryminał historyczny 2020”, jury pod przewodnictwem prof. T. Cegielskiego nominowało: -…

Kolejny BookTarg przed...

Format spotkań online przygotowany przez Lubimy czytac.pl, Allegro i Legimi cieszy się ogromny powodzeniem wśród czytelników. Nic więc dziwnego, że autorzy wydawnictwa SQN na BookTargu również się pojawiają.  Aneta Jadowska – spotkanie autorskie, Marcin Mortka też tam będzie!  Na początek polecamy…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top