fbpx

80 lat Andrzeja Strejlaua. Złóż życzenia trenerowi i skorzystaj z promocji!

dodano: 17 lutego 2020
Udostępnij:    Share Share

Był członkiem sztabu reprezentacji Polski Kazimierza Górskiego i cenionym trenerem, dziś spełnia się w roli piłkarskiego eksperta. Andrzej Strejlau w najbliższą środę skończy 80 lat. Z tej okazji przygotowujemy dla niego twitterową akcję #OnStrejlau80, a także szykujemy specjalną cenę na książkę „On, Strejlau” napisaną z Jerzym Chromikiem.

Kto choć trochę interesuje się futbolem, doskonale zna jego głos. Celne komentarze podczas meczów, ciekawe obserwacje i umiejętność czytania gry sprawiają, że Andrzej Strejlau wciąż jest niezwykle poważanym telewizyjnym ekspertem. W każdy mecz, który komentuje, wkłada tyle samo serca, ile wkładał w pracę na trenerskiej ławce. Wigor, zapał do pracy i przede wszystkim miłość do futbolu sprawiają, że trudno uwierzyć w to, iż 19 lutego trener skończy 80 lat.

Takie są jednak fakty, a my z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla byłego szkoleniowca akcję składania życzeń na Twitterze. Co zrobić, by wziąć w niej udział? To proste – w dniu urodzin Andrzeja Strejlaua (19 lutego) złóż mu życzenia na Twitterze, oznaczając swój wpis hashtagiem #OnStrejlau80. My zbierzemy wszystkie tweety oznaczone tym hashtagiem, stworzymy z nich plakat i wręczymy trenerowi na pamiątkę. Niech ten jubileusz będzie dla niego wyjątkowy!

To jednak nie wszystko. Na dzień urodzin przygotowaliśmy specjalną cenę na biografię trenera „On, Strejlau”, którą napisał z dziennikarzem TVP Sport, Jerzym Chromikiem. Na razie nie możemy zdradzić, jakiej wysokości rabatu udzielimy na książkę, ale już teraz możecie szykować koszyki na LaBotiga.pl – takiej okazji nie będziecie mogli przepuścić! Tak znakomity wywiad-rzekę warto mieć w swojej kolekcji.

Wysokość rabatu zdradzimy już 19 lutego, śledźcie nasze social media!

AKTUALNOŚCI

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

Ta książka będzie hite...

Mariah Carey pokazała na swoim instagramowym profilu książki, które w 2020 roku szczególnie przypadły jej do gustu. W tym stosie jest jedna, którą WYDAMY W 2021 roku. Na fanpage’u zadaliśmy czytelnikom pytanie: który z polecanych przez artystkę tytułów ich zdaniem ukaże się nakładem naszego wydawnictwa? …

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top