fbpx

„Daj na kociaka” – 900 złotych dla fundacji „Stawiamy na Łapy”

dodano: 24 lutego 2020
Udostępnij:    Share Share

17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji wymyśliliśmy akcję, w której wspólnymi siłami, razem z wami, czytelnikami, udało nam się zebrać środki dla Krakowskiej Fundacji Pomocy Zwierzętom „Stawiamy na Łapy”.

Co wymyśliliśmy?

Zastanawialiśmy się, co ciekawego, a jednocześnie jak najbardziej pomocnego zwierzakom, możemy zorganizować z okazji tego święta. Mogliśmy zadziałać standardowo – przyznać 50, 60, 70% rabatu na „Kocie Mojo” i liczyć na to, że wiedza zdobyta podczas lektury przyczyni się do polepszenia relacji kotów z ich właścicielami. Zrobiliśmy jednak coś dokładnie odwrotnego.

0% rabatu

Zamiast jeszcze bardziej obniżyć cenę „Kociego Mojo”, postanowiliśmy podnieść cenę do tej, która widnieje na okładce, czyli 39,99. Bez sensu, prawda? Nie do końca! Postanowiliśmy, że CAŁY dochód z zakupów tej książki przekażemy Krakowskiej Fundacji Pomocy Zwierzętom „Stawiamy na Łapy”.

Ile dla kotów?

Podczas trwania „promocji” kupiliście 32 egzemplarze papierowe i jeden elektroniczny! Po odjęciu wszystkich obligatoryjnych kosztów i zaokrągleniu kwoty, zleciliśmy dzisiaj przelew na kwotę 900 złotych dla kotów z fundacji „Stawiamy na Łapy”.

Dziękujemy!

Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Dzięki wam kilka kociaków będzie miało przynajmniej o odrobinę lepsze życie. Zachęcamy również do odwiedzenia strony Fundacji i zastanowienia się nad adopcją kota.

AKTUALNOŚCI

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

Ta książka będzie hite...

Mariah Carey pokazała na swoim instagramowym profilu książki, które w 2020 roku szczególnie przypadły jej do gustu. W tym stosie jest jedna, którą WYDAMY W 2021 roku. Na fanpage’u zadaliśmy czytelnikom pytanie: który z polecanych przez artystkę tytułów ich zdaniem ukaże się nakładem naszego wydawnictwa? …

Nasze książki w Art Rage

Art Rage to serwis oferujący książki, komiksy, gry planszowe i printy prac różnych artystów, ale to wy decydujecie, ile chcecie za nie zapłacić. Liczba pakietów z wybranymi książkami jest ograniczona, dostępna do nabycia zwykle tyko przez kilka dni lub do wyczerpania zapasów. W…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top