fbpx

PILNE: Odwołujemy spotkania autorskie

dodano: 11 marca 2020
Udostępnij:    Share Share

Z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną zadecydowaliśmy o odwołaniu zaplanowanych spotkań autorskich w najbliższym czasie. Wydarzenia z udziałem kpt. Dariusza Kulika, Anety Jadowskiej oraz Jakuba Małeckiego odbędą się w późniejszym terminie. W ramach rekompensaty dla naszych czytelników przygotowaliśmy coś specjalnego!

Bardzo nam przykro, że w najbliższym czasie nie będziecie mieli okazji spotkać naszych autorów, otrzymać dedykacji lub autografu na książce czy po prostu posłuchać ciekawej rozmowy o literaturze.  Zdrowie jest jednak wartością najwyższą, stąd nasza decyzja o tym, by chronić uczestników spotkań: czytelników, autorów, prowadzących i organizatorów.

Spotkania autorskie z kpt. Dariuszem Kulikiem, Anetą Jadowską oraz Jakubem Małeckim, które były zaplanowane na najbliższe tygodnie, zostają odwołane. Postaramy się zorganizować je w innym terminie i zawitać wraz z autorami do miejscowości, w których mieli się pojawić. Oby stało się to już niedługo!

Na razie w ramach rekompensaty od jutra (12 marca) proponujemy coś specjalnego – rabat 40% na wszystkie nasze książki w wersji elektronicznej dostępne na LaBotiga.pl i SQNStore.pl, a także darmową wysyłkę do kiosków Ruchu i Paczkomatów InPost. Zmniejszamy również próg darmowej wysyłki kurierem ze 150 do 50 zł. Mamy nadzieję, że to choć w małym stopniu zrekompensuje to Wam odwołanie spotkań.

Do zobaczenia niedługo w spokojnej atmosferze!

AKTUALNOŚCI

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

Ta książka będzie hite...

Mariah Carey pokazała na swoim instagramowym profilu książki, które w 2020 roku szczególnie przypadły jej do gustu. W tym stosie jest jedna, którą WYDAMY W 2021 roku. Na fanpage’u zadaliśmy czytelnikom pytanie: który z polecanych przez artystkę tytułów ich zdaniem ukaże się nakładem naszego wydawnictwa? …

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top