fbpx

Na Booktargu w dzień targowy takie toczą się rozmowy

dodano: 18 maja 2020
Udostępnij:    Share Share

Pandemia sprawiła, że wirtualne spotkania autorskie zyskały sporą popularność. Jeśli więc ta formuła sprawdza się idealnie, dlaczego nie zorganizować wirtualnych targów książki? Do takiego wniosku doszło Allegro, Legimi i portal Lubimy Czytać, zapowiadając Booktarg – onlinowe wydarzenie dla czytelników. Nie mogło tam zabraknąć naszego wydawnictwa!

Booktarg rozpocznie się już w najbliższy czwartek 21 maja i potrwa do niedzieli 24 maja. Na ten czas organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, o których dowiecie się na dedykowanej wydarzeniu stronie internetowej dostępnej pod tym linkiem. Jeśli o nas chodzi, przygotowaliśmy dla Was w ramach Booktargu trzy atrakcje.

Rozpoczniemy już w najbliższy czwartek o 19.00, kiedy to na Facebooku LubimyCzytac.pl będziecie mogli zobaczyć wywiad na żywo z Jakubem Małeckim. Autor „Dygotu”, „Rdzy” czy „Horyzontu” przygotowuje się właśnie do wydania nowej powieści „Saturnin”. Podczas rozmowy na pewno nie zabraknie wątków z nią związanych, a że Kubę warto posłuchać, nie musimy szczególnie namawiać Was do obejrzenia wywiadu.

Dzień później, czyli w piątek o godzinie 10.00 już na Facebooku naszego wydawnictwa, będziecie mogli z kolei posłuchać, jak o książkach opowiada nasz niezawodny targowy duet: Szymon i Tomek. Jeśli stęskniliście się za odwiedzinami na naszym stoisku, spotkanie będzie okazją do ożywienia wspomnień. Przewidujemy aktywny udział publiczności, bo rozmowa będzie miała charakter Q&A – chłopaki obiecali, że odpowiedzą na każde, nawet najbardziej niewygodne pytanie. Będzie się działo!

Oprócz spotkań, przygotowaliśmy dla Was również naszą targową promocję 3 za 2. Wiemy, że ją kochacie, dlatego teraz tylko w ten weekend (22-24 maja) w naszych księgarniach internetowych LaBotiga.pl SQNStore.pl będziecie mogli zamówić trzy książki, płacąc tylko za dwie! Szczegółowy regulamin znajdziecie już wkrótce na stronach księgarni, a o wydarzeniach w ramach Booktargu będziemy jeszcze przypominać w naszych social mediach.

Obserwujcie nas uważnie i śledźcie spotkania w ramach eventu organizowanego przez Lubimy Czytać!

AKTUALNOŚCI

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

Ta książka będzie hite...

Mariah Carey pokazała na swoim instagramowym profilu książki, które w 2020 roku szczególnie przypadły jej do gustu. W tym stosie jest jedna, którą WYDAMY W 2021 roku. Na fanpage’u zadaliśmy czytelnikom pytanie: który z polecanych przez artystkę tytułów ich zdaniem ukaże się nakładem naszego wydawnictwa? …

Nasze książki w Art Rage

Art Rage to serwis oferujący książki, komiksy, gry planszowe i printy prac różnych artystów, ale to wy decydujecie, ile chcecie za nie zapłacić. Liczba pakietów z wybranymi książkami jest ograniczona, dostępna do nabycia zwykle tyko przez kilka dni lub do wyczerpania zapasów. W…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top