Kto powiedział, że Targi Książki mogą trwać tylko weekend?

dodano: 1 czerwca 2020
Udostępnij:    Share Share

TargiKsiązki.Online będą inne od pozostałych tego typu imprez nie tylko ze względu na swój internetowy charakter. Zazwyczaj Targi Książki trwają kilka dni. Wydarzenie organizowane przez Tania Książka będzie jednak z nami aż przez trzy tygodnie, od 1 do 21 czerwca! To prawdziwy festiwal dla wszystkich książkoholików. Spotkania z autorami, wywiady, zapowiedzi premier, poznawanie wydawnictw od środka i atrakcyjne rabaty. Przed Wami moc atrakcji, w tym kilka przygotowanych przez nasze wydawnictwo. Gotowi zapoznać się z planem?

Pierwszy punkt programu to live z Jakubem Małeckim, autorem „Horyzontu”, „Nikt nie idzie”, „Rdzy” oraz „Dygotu”. O dawnych powieściach i o tej najnowszej, jeszcze niewydanej, posłuchacie 4 czerwca o 18.00 na fanpage Tania Książka.

Interesuje Was, co wydarzyło się w Czarnobylu? Serial o jednej z największych katastrof XX wieku już dawno za Wami? Książka „O północy w Czarnobylu” stoi dumnie na Waszej półce? W takim razie musicie zarezerwować kilkanaście minut dla Adama Higginbothama 9 czerwca.

Na trzeci tydzień Targów zaplanowaliśmy aż dwa spotkania: 16 czerwca o 11.00 odbędzie się live z Anetą Jadowską, autorką pionierskiego cyklu urban fantasy o Dorze Wilk, a 18 czerwca o 11.00 – z Tomaszem Duszyńskim, twórcą serii kryminałów retro „Glatz”.

Dodatkowo przygotowaliśmy małą niespodziankę – w cyklu „Wydawnictwo od Kuchni” zaprosimy Was na wirtualny spacer po siedzibie Wydawnictwa SQN. Jeśli chcecie nas poznać bliżej, nie możecie tego przegapić!

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu: TargiKsiażki.Online

AKTUALNOŚCI

Zdalne kolorowanie. Po...

Pandemia sprawiła, że nastały trudne czasy nie tylko dla uczniów, rodziców i nauczycieli w tradycyjnych szkołach, ale też w ośrodkach specjalnych. Jeden z nich – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chełmnie – zwrócił się do nas z prośbą o małą pomoc. Nie mogliśmy pozostać głusi na ich apel!…

Agnieszka Sztyler-Turo...

Dziennikarka Onetu i autorka wydanej przez nas książki „Oddział zakaźny” otrzymała nagrodę za reportaż „Jestem seksoholikiem. Nigdy nie zdradziłem żony”. To nie pierwsze takie wyróżnienie Agnieszki Sztyler-Turovsky. Autorka za swoją dziennikarską pracę już wielokrotnie odbierała laury. Zwyciężyła w konkursie „Sukces roku w ochronie…

Posłuchaj naszych ksią...

Według najnowszych badań czytelnictwa, pandemia jest przyczyną sporego wzrostu sprzedaży audiobooków. Wychodząc naprzeciw tym symptomom, z dumą prezentujemy trzy kolejne książki, których od teraz możecie również podsłuchać! Najnowsza powieść Anety Jadowskiej „Cud, miód, malina”, wstrząsający reportaż dziennikarki Onetu Agnieszki Sztyler-Turovsky „Oddział zakaźny” i historia…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top