fbpx

Kto powiedział, że Targi Książki mogą trwać tylko weekend?

dodano: 1 czerwca 2020
Udostępnij:    Share Share

TargiKsiązki.Online będą inne od pozostałych tego typu imprez nie tylko ze względu na swój internetowy charakter. Zazwyczaj Targi Książki trwają kilka dni. Wydarzenie organizowane przez Tania Książka będzie jednak z nami aż przez trzy tygodnie, od 1 do 21 czerwca! To prawdziwy festiwal dla wszystkich książkoholików. Spotkania z autorami, wywiady, zapowiedzi premier, poznawanie wydawnictw od środka i atrakcyjne rabaty. Przed Wami moc atrakcji, w tym kilka przygotowanych przez nasze wydawnictwo. Gotowi zapoznać się z planem?

Pierwszy punkt programu to live z Jakubem Małeckim, autorem „Horyzontu”, „Nikt nie idzie”, „Rdzy” oraz „Dygotu”. O dawnych powieściach i o tej najnowszej, jeszcze niewydanej, posłuchacie 4 czerwca o 18.00 na fanpage Tania Książka.

Interesuje Was, co wydarzyło się w Czarnobylu? Serial o jednej z największych katastrof XX wieku już dawno za Wami? Książka „O północy w Czarnobylu” stoi dumnie na Waszej półce? W takim razie musicie zarezerwować kilkanaście minut dla Adama Higginbothama 9 czerwca.

Na trzeci tydzień Targów zaplanowaliśmy aż dwa spotkania: 16 czerwca o 11.00 odbędzie się live z Anetą Jadowską, autorką pionierskiego cyklu urban fantasy o Dorze Wilk, a 18 czerwca o 11.00 – z Tomaszem Duszyńskim, twórcą serii kryminałów retro „Glatz”.

Dodatkowo przygotowaliśmy małą niespodziankę – w cyklu „Wydawnictwo od Kuchni” zaprosimy Was na wirtualny spacer po siedzibie Wydawnictwa SQN. Jeśli chcecie nas poznać bliżej, nie możecie tego przegapić!

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu: TargiKsiażki.Online

AKTUALNOŚCI

Jak wydaje się książki...

O historii SQN, rynku książek sportowych, a także procesie wydawniczym opowiadał w ubiegłym tygodniu Piotr Stokłosa. Dyrektor ds. promocji Wydawnictwa SQN oraz autor bloga Książki Sportowe był gościem Sportworkingu – webinaru poświęconego różnym zagadnieniom z dziedziny sportu. Zapis prezentacji można zobaczyć na YouTube. Zawsze…

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top