fbpx

Dodruki #01: Zakon, Lovecraft i Best ponownie w sprzedaży!

dodano: 2 lipca 2020
Udostępnij:    Share Share

Śpieszmy się kupować książki, ich nakłady tak szybko się wyczerpują! Staramy się dbać o to, by to hasło było zawsze jak najkrócej aktualne, ale zdarza się, że jakiegoś tytułu chwilowo nie ma w sprzedaży. Bardzo często dostajemy wtedy pytania, czy dana książka będzie dodrukowana, a jeśli tak, to kiedy? Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, postanowiliśmy raz w miesiącu napisać o aktualnych dodrukach naszych tytułów.

Na początek prezentujemy listę książek, które ponownie trafiły do sprzedaży w czerwcu. O niektóre z tych tytułów dostaliśmy liczne zapytania, za które bardzo dziękujemy. To między innymi na ich podstawie dokonujemy wyboru pozycji, których nakład wymaga uzupełnienia. Mamy nadzieję, że poniższe, poszukiwane przez Was lektury, wkrótce zasilą Waszą domową biblioteczkę:

Wkrótce kolejne dodruki, o których będziemy informować w osobnych wpisach. Jeśli jest jakaś książka o wyczerpanym nakładzie, która Waszym zdaniem powinna ponownie trafić do sprzedaży, napiszcie do nas. Wasz głos jest dla nas bardzo cenny i jeśli tylko umowy na to pozwolą, nie pozostaniemy głusi na Wasze prośby.

AKTUALNOŚCI

Jak wydaje się książki...

O historii SQN, rynku książek sportowych, a także procesie wydawniczym opowiadał w ubiegłym tygodniu Piotr Stokłosa. Dyrektor ds. promocji Wydawnictwa SQN oraz autor bloga Książki Sportowe był gościem Sportworkingu – webinaru poświęconego różnym zagadnieniom z dziedziny sportu. Zapis prezentacji można zobaczyć na YouTube. Zawsze…

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top