fbpx

„La Vuelta a Espana. Kolarska corrida”. Oficjalna premiera już 12 sierpnia!

dodano: 2 lipca 2020
Udostępnij:    Share Share

Mamy dobre wieści – domykamy serię książek poświęconych trzytygodniowym wyścigom kolarskim! Po „Giro d’Italia. Historia najpiękniejszego kolarskiego wyścigu świata” i „Tour de France. Etapy, które przeszły do historii” w sierpniu ukaże się „La Vuelta a Espana. Kolarska corrida”.

Najtrudniejsze, najbardziej wymagające, a przy tym – najbardziej prestiżowe. Grand Toury, czyli liczące 21 etapów imprezy, cieszą się gigantycznym zainteresowaniem. Ich bohaterowie zyskują status legend, a pojedynki gwiazd rozpalają zarówno kibiców, jak i ekspertów. Dzięki miniserii naszego wydawnictwa polscy czytelnicy zyskują szansę, by poznać te wyścigi od podszewki.

Zamykająca trylogię „La Vuelta a Espana. Kolarska corrida” to piękny hołd złożony hiszpańskiej imprezie. Alvaro Calleja opisuje ją bardzo rzetelnie, zaczynając od pierwszych, iście ekstremalnych odsłon, a kończąc na efektownych szarżach Alberto Contadora. „El Pistolero” przygotował przedmowę do książki, która najlepiej oddaje chyba to, czym dla kolarzy jest Vuelta a Espana. Jak pisze:

Każdy wyścig wymaga poświęcenia, nie tylko po to, aby wygrać, lecz także po to, aby tam być, wykonać swoje zadanie i dotrwać do końca, ale podczas Vuelty to poświęcenie przeżywa się w sposób szczególny. Wyścig staje się o wiele znośniejszy, ponieważ kibice wspierają cię każdego dnia, na każdym podjeździe, w każdej miejscowości, przez którą się przejeżdża. Vuelta jest przyjęciem, na które wszyscy kolarze czują się zaproszeni i są szczęśliwi, że mogą wziąć w nim udział.

Dzięki „Kolarskiej corridzie” wziąć udział będziecie mogli i wy. Oficjalna premiera już 12 sierpnia. Wypatrujcie informacji o przedsprzedaży w naszych social mediach!

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top