fbpx

„Ultrabiografia” Książką Górską Roku?

dodano: 6 lipca 2020
Udostępnij:    Share Share

Miło nam poinformować, że wspomnienia ultramaratończyka Piotra Hercoga doczekały się nominacji w plebiscycie Książka Górska Roku 2020 Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady. „Ultrabiografia” spisana wraz z dziennikarzem Jackiem Antczakiem jest jedną z 47 pozycji ostatecznie zakwalifikowanych do konkursu. 14 września poznamy krótką listę nominowanych książek, a cztery dni później zwycięzców.

Autorzy „Ultrabiografii” mają szansę zdobyć nagrodę Grand Prix oraz zwyciężyć w kategorii „Biografia górska”. O tym, czy tak się stanie, zadecyduje jury w składzie: prof. Ewa GRZĘDA – przewodnicząca, prof. Jacek KOLBUSZEWSKI, Zbigniew PIOTROWICZ, Filip SPRINGER, Michał NOGAŚ i Paweł DROZD. Wszystkie książki powalczą również o nagrodę publiczności. Gala Finałowa odbędzie się 18 września podczas 25. Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju i Festiwalu Literatury Górskiej.

W tym roku plebiscyt odbędzie się po raz ósmy. Pełną listę nominowanych tytułów znaleźć można tutaj. Ściskamy kciuki za biografię Piotra Hercoga i zachęcamy do zakupu książki w naszej internetowej księgarni LaBotiga.pl w promocyjnej cenie.

AKTUALNOŚCI

Jak wydaje się książki...

O historii SQN, rynku książek sportowych, a także procesie wydawniczym opowiadał w ubiegłym tygodniu Piotr Stokłosa. Dyrektor ds. promocji Wydawnictwa SQN oraz autor bloga Książki Sportowe był gościem Sportworkingu – webinaru poświęconego różnym zagadnieniom z dziedziny sportu. Zapis prezentacji można zobaczyć na YouTube. Zawsze…

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top