fbpx

Pompujemy dla Adasia! Nasz #GaszynChallenge

dodano: 10 lipca 2020
Udostępnij:    Share Share

Akcja #GaszynChallenge w czerwcu opanowała całą Polskę! Strażacy, policjanci, firmy, stowarzyszenia oraz ludzie dobrej woli wrzucali do sieci filmy, na których wykonują pompki. Wszystko po to, by wesprzeć zbiórkę dla Wojtusia zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni. To piękne, że po uzbieraniu całej kwoty akcja nadal trwa, a teraz środki przekazywane są na inne dzieci.

Po otrzymaniu nominacji od księgarni TaniaKsiazka.pl nie mogliśmy pozostać obojętni. Postanowiliśmy kontynuować zbiórkę zapoczątkowaną przez naszych kolegów i zachęcamy do wpłacania pieniędzy dla Adasia – pamiętajcie, że to w tym wszystkim jest najważniejsze!

Link do zbiórki

A oto i nasz #GaszynChallenge. Oczywiście nie mogło się obyć bez książek i nominacji. Wydawnictwo WAM, Wydawnictwo Kobiece i Copernicus Center Press – nie zawiedźcie nas!

AKTUALNOŚCI

Jak wydaje się książki...

O historii SQN, rynku książek sportowych, a także procesie wydawniczym opowiadał w ubiegłym tygodniu Piotr Stokłosa. Dyrektor ds. promocji Wydawnictwa SQN oraz autor bloga Książki Sportowe był gościem Sportworkingu – webinaru poświęconego różnym zagadnieniom z dziedziny sportu. Zapis prezentacji można zobaczyć na YouTube. Zawsze…

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top