fbpx

Wyzwanie Rossa Edgleya zostało podjęte!

dodano: 18 sierpnia 2020
Udostępnij:    Share Share

Ross Edgley, autor książki „Silniejszy każdego dnia. Droga do formy” chwali się zdumiewającymi wyczynami. Ukończył triathlon na dystansie olimpijskim z ważącą 45 kilogramów kłodą, pływał bez przerwy przez 48 godzin w Centrum Treningowym Commando dla Royal Marines, wspiął się po linie na wysokość 8848 metrów, co odpowiada wysokości Everestu i… przebiegł maraton, ciągnąc za sobą ważący 1,4 tony samochód.

Ostatnie z jego osiągnięć zainspirowało sportowca i youtubera ajthepolishamerican do sprawdzenia na własnej skórze, jak to jest biec z samochodem ważącym ponad tonę.

Wszystkich, którzy chcą przeczytać o przygotowaniach i kulisach biegu Rossa Edgleya, zachęcamy do sięgnięcia po jego książkę „Silniejszy każdego dnia. Droga do formy”.

„Silniejszy każdego dnia” to biblia entuzjastów sportu opracowana dla każdego, kto chce przejąć kontrolę nad swoją formą. Znajdziesz w niej zapis przygotowań Rossa Edgleya do bicia rekordów pod okiem najwybitniejszych sportowców z całego świata i pracy nad odblokowaniem nadludzkiego potencjału ciała.

To pierwsza pozycja obejmująca tak szeroki zakres tematów, skierowana zarówno do amatorów aktywności fizycznej, poszukujących klarownych wskazówek i dodatkowej motywacji, jak i do doświadczonych sportowców, ceniących rzetelne, merytoryczne porady oparte na badaniach naukowych oraz świeże spojrzenie na kwestie treningu i diety.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top