fbpx

Prapremiera „Saturnina” już 30 sierpnia na Big Book Festival!

dodano: 20 sierpnia 2020
Udostępnij:    Share Share

Dla wszystkich niecierpliwych mamy wspaniałą wiadomość! Oficjalna premiera nowej powieści Jakuba Małeckiego „Saturnin” przypada na 16 września. Postanowiliśmy jednak zmobilizować wszystkie siły i przygotować książkę już na 30 sierpnia na Big Book Festival, którego gościem będzie Jakub Małecki.

„Saturnin” już teraz jest określany jako jedna z najlepszych powieści Jakuba. Czy na pewno jest taka dobra? Przekonajcie się sami! Zapraszamy serdecznie do podążania szlakiem historii z powieści. Wystarczy, że klikniecie w ten link i przeniesiecie się do miejsc, które odgrywają kluczowe znaczenie w fabule książki.

www.idz.do/sladami-saturnina

Pełny program festiwalu znajdziecie tutaj:

www.idz.do/bigbookfestival-program

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top