fbpx

Autobiografia Fernando Alonso w Polsce! Premiera SQN już w listopadzie

dodano: 1 września 2020
Udostępnij:    Share Share

Już 12 listopada światową premierę będzie miała autobiografia Fernando Alonso. Tego dnia książka nakładem Wydawnictwa SQN trafi do sprzedaży również w Polsce. Hiszpan, uwielbiany przez miliony i nazywany często jednym z najlepszych kierowców Formuły 1 w XXI wieku, postanowił odsłonić przed kibicami kulisy swojej wspaniałej kariery.

Premiera „Fernando Alonso. Wyścig. Autobiografia”

W latach 2005-2006 Fernando Alonso został dwukrotnym mistrzem świata, na dobre zapisując się na kartach dziejów sportów motorowych. Nikt przed nim nie zdobył tytułu najlepszego kierowcy F1 w tak młodym wieku. W swojej książce wyjawił szczegóły obu mistrzowskich sezonów, ale opowiedział też o trudnych początkach przygody z wyścigami i problemach finansowych jego rodziny. To historia chłopaka, który całe życie ciężko pracował, by spełnić swoje marzenia, okraszona anegdotami i skrywanymi do tej pory tajemnicami padoku.

Polsko-hiszpańska przyjaźń

W książce, która trafi do sprzedaży 12 listopada, nie mogło też zabraknąć miejsca na wątek relacji Alonso z Robertem Kubicą. Polak to ważna postać w życiu Hiszpana. Na przestrzeni lat ich drogi niejednokrotnie się krzyżowały. Poznali się jeszcze w czasach startów w kartingu i szybko znaleźli wspólny język, a nawet zostali przyjaciółmi.

Fernando Alonso. Powrót

Na początku lipca świat obiegła sensacyjna informacja: Fernando Alonso wraca do F1. Hiszpański kierowca w 2021 roku będzie startował w barwach Renault – zespołu, z którym święcił największe triumfy w karierze. Czy ta decyzja okaże się słuszna? Zdania są podzielone, a odpowiedź poznamy tak naprawdę dopiero wtedy, gdy Hiszpan pojawi się na torze. Jedno jest pewne. Po lekturze książki na nadchodzące wyścigi z udziałem Alonso będzie można spojrzeć z zupełnie innej perspektywy.

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top