fbpx

Autobiografia Fernando Alonso w Polsce! Premiera SQN już w listopadzie

dodano: 1 września 2020
Udostępnij:    Share Share

Już 12 listopada światową premierę będzie miała autobiografia Fernando Alonso. Tego dnia książka nakładem Wydawnictwa SQN trafi do sprzedaży również w Polsce. Hiszpan, uwielbiany przez miliony i nazywany często jednym z najlepszych kierowców Formuły 1 w XXI wieku, postanowił odsłonić przed kibicami kulisy swojej wspaniałej kariery.

Premiera „Fernando Alonso. Wyścig. Autobiografia”

W latach 2005-2006 Fernando Alonso został dwukrotnym mistrzem świata, na dobre zapisując się na kartach dziejów sportów motorowych. Nikt przed nim nie zdobył tytułu najlepszego kierowcy F1 w tak młodym wieku. W swojej książce wyjawił szczegóły obu mistrzowskich sezonów, ale opowiedział też o trudnych początkach przygody z wyścigami i problemach finansowych jego rodziny. To historia chłopaka, który całe życie ciężko pracował, by spełnić swoje marzenia, okraszona anegdotami i skrywanymi do tej pory tajemnicami padoku.

Polsko-hiszpańska przyjaźń

W książce, która trafi do sprzedaży 12 listopada, nie mogło też zabraknąć miejsca na wątek relacji Alonso z Robertem Kubicą. Polak to ważna postać w życiu Hiszpana. Na przestrzeni lat ich drogi niejednokrotnie się krzyżowały. Poznali się jeszcze w czasach startów w kartingu i szybko znaleźli wspólny język, a nawet zostali przyjaciółmi.

Fernando Alonso. Powrót

Na początku lipca świat obiegła sensacyjna informacja: Fernando Alonso wraca do F1. Hiszpański kierowca w 2021 roku będzie startował w barwach Renault – zespołu, z którym święcił największe triumfy w karierze. Czy ta decyzja okaże się słuszna? Zdania są podzielone, a odpowiedź poznamy tak naprawdę dopiero wtedy, gdy Hiszpan pojawi się na torze. Jedno jest pewne. Po lekturze książki na nadchodzące wyścigi z udziałem Alonso będzie można spojrzeć z zupełnie innej perspektywy.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top