fbpx

Śladami Saturnina… Jakub Małecki na Big Book Festival

dodano: 3 września 2020
Udostępnij:    Share Share

To jeden z najważniejszych festiwali w Europie, który co roku odbywa się na  terenie naszego kraju. Od 2013 roku zrzesza pisarzy z całego świata,  artystów oraz miłośników literatury. Big Book Festival – bo o nim mowa –  odbył się w tym roku w dniach 28-30 sierpnia. Jednym z gości wydarzenia był  Jakub Małecki, który podczas spotkania opowiadał o swojej najnowszej  powieści „Saturnin” . 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w Warszawie pod hasłem Czysta miłość # pure love.  Rozmowę z Jakubem poprowadziła Magdalena Żakowska natomiast fragmenty prozy przeczytał Wojciech Chorąży. Całość nagrania można obejrzeć na oficjalnej stronie oraz kanale YouTube festiwalu.

Jakub Małecki, autor m. in.: „Rdzy”, „Horyzontu” czy„Dygotu”  opowiadał o swojej najnowszej książce pt. Saturnin. Jest to tajemnicza a jednocześnie emocjonująca powieść do której wplątane są wątki autobiograficzne, wspomnienia autora oraz miejsca w których bywał i które zna od dzieciństwa. Jak sam mówi:

„Każdy szczegół w tej książce jest z czymś związany. Od gry na trąbce po imiona psów.” . 

Przypominamy, że premiera już 16 września i zachęcamy do przeczytania, gdyż jest to jedna z najbardziej intymnych historii do jakich dopuścił się autor. Więcej informacji na: www.idz.do/saturnin-official.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top