fbpx

Skiba, Duszyński, Hercog i Antczak gośćmi 3. Strzelińskiego Festiwalu Literatury!

dodano: 7 września 2020
Udostępnij:    Share Share

Wystartuje w najbliższy piątek i zakończy się w sobotę. Nie jest być może najdłuższym wydarzeniem literackim, ale z roku na rok rośnie w siłę! 3. Strzeliński Festiwal Literacki odbędzie się w tym roku w dniach 11-12 września. Wśród jego gości nie zabraknie naszych autorów: Krzysztofa Skiby, Tomasza Duszyńskiego oraz duetu Piotr Hercog & Jacek Antczak.

Tegoroczną edycję festiwalu w piątek 11 września zainauguruje Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, który będzie opowiadał o swojej książce Ciągle na wolności. Autobiografia łobuza w formie jednoosobowego show, czyli stand-upu. Pozostali autorzy, którzy publikują pod logotypem SQN, pojawią się na scenie w sobotę. Tomasz Duszyński, autor m.in. świetnie przyjętych kryminałów retro Glatz i Glatz. Kraj Pana Boga weźmie udział w panelu kryminalnym w sobotę o 15.50. Towarzyszyć będą mu Przemek Semczuk, Mieczysław Gorzka i Tomasz Pawlęga.

Festiwal zakończy spotkanie z utytułowanym ultramaratończykiem Piotrem Hercogiem, który na scenie pojawi się razem ze współautorem UltrabiografiiJackiem Antczakiem. Dziennikarz i sportowiec opowiedzą o wspomnieniach pochodzącego z Częstochowy biegacza, które ukazały się naszym nakładem w 2019 roku. To wydarzenie w sobotę 12 września o 19.00.

Jeśli pogoda dopisze, większość spotkań odbędzie się na dziedzińcu Strzelińskiego Ośrodka Kultury z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na miejscu mają być dostępne maseczki oraz płyny dezynfekujące. Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie organizatora.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top