fbpx

„Saturnin” już w księgarniach! Jakub Małecki i jego nowa powieść

dodano: 16 września 2020
Udostępnij:    Share Share

To ten moment, na który z tęsknotą czeka wielu czytelników. Tradycyjnie we wrześniu możemy spodziewać się nowej powieści od Jakuba Małeckiego. 2020 rok nie jest wyjątkiem, bo właśnie dziś na półki w księgarniach w całej Polsce trafia Saturnin. Nowa książka naszego pisarza to opowieść, „w której marzenia potrafią łamać kości, muzyka jest silniejsza niż wojna, a mama daje w nagrodę półtora kilograma słońca”.

Najnowszą powieść Małeckiego promuje trailer, w którym występuje… sam autor. Przedziera się przez las i podąża za wskazówkami z mapy, by dotrzeć do ukrytego skarbu. Co będzie dalej? O tym będzie się można przekonać, sięgając po książkę:

Choć pandemia pokrzyżowała plany, jeśli chodzi o spotkania autorskie, Jakub Małecki zdecydowanie nadrabia wydarzeniami online. W poniedziałek gościł w programie „Rozmawiam, bo lubię” Weroniki Wawrzkowicz, dziś z okazji premiery porozmawia z Olgą na profilu FB WielkiBuk, a w piątek spotkanie z pisarzem będzie można śledzić na żywo na Facebooku empik.com.

Na tym nie koniec, bowiem w planach są kolejne spotkania. Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać, polecamy wycieczkę do księgarni lub kupno audiobooka, który czyta m.in. Maciej Stuhr. Saturnin może być najgorętszą premierą września, koniecznie sprawdźcie, jak tym razem spisał się Jakub Małecki!

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top