fbpx

Kronika rodziny Koźlaków

dodano: 24 września 2020
Udostępnij:    Share Share

Wszystkie niemagiczne rodziny są do siebie podobne, każda magiczna rodzina jest magiczna na swój sposób. 

Są magiczne rodziny, którym nie wolno skrzywdzić nawet muchy. Rośliny rozkwitają na ich widok, jej członkowie potrafiliby wyhodować kwiaty nawet na pustyni. Zielony mag, taki jak Klon, nawet nie zbliża się do magii demonicznej, bo mógłby od razu pożegnać się ze swoim darem. W przeciwieństwie do jego dziewczyny, Maliny, której rodzina nie ma takich ograniczeń…

Magia sabatu Koźlaczek jest nieskrępowana i nieprzewidywalna. Tak jak same Koźlaczki. Wiedźmy z Zielonego Jaru mogą udaremnić apokalipsę lub ją wywołać.

Do kogo zadzwonisz, gdy twój krewny na łożu śmierci wyzna, że przegrał duszę w szulerni demonów? Jasne, że do Koźlaczek! Potrzebujesz magicznej kawy z posypką charyzmy lub witalności? Do Koźlaczek! Twoja rodzina jest w tarapatach? Biegnij jak w dym do Koźlaczek, dla których nie ma ważniejszej rzeczy niż rodzina.

Mieszkańcy Zielonego Jaru wiedzą, że zawsze mogą na nie liczyć. A każda z nich może liczyć na resztę sabatu. Na dobre, złe i to szalone pomiędzy. 

Po kultowej Dorze Wilk przyszedł czas na Koźlaczki.
Premiera „Cud, miód, Maliny” Anety Jadowskiej już w Halloween!
Książka dostępna w przedsprzedaży: www.idz.do/ksiazka-cud-miod-malina

– To nie pani sprawa. Radzę się nie mieszać w coś, co panią przerasta. Pani i jej minisabat, istniejący od wczoraj, nie staną mi na drodze.

Pogarda w jego głosie podgrzała Narcyzie krew.

– Mój sabat może być młody, ale wciąż tworzą go Koźlaczki, szanowny panie. Moja rodzina włada magią nieprzerwanie od trzystu osiemdziesięciu lat, to więcej, iż może pan powiedzieć o swojej. Może pan się posłużyć nawet smokami, a szybko pan zrozumie, czemu mój przydomek to Kosa na Smoki – powiedziała ostro.

Mięsień na jego policzku drgnął. A więc tak, słyszał. Dobrze. Nie chciała, by faktycznie zjawił się w miasteczku z rodzinnymi gadami. Owszem, pewnie zdołałaby je pokonać, ale narobiłyby szkód, a burmistrz podniósłby jej stawkę ubezpieczenia.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top