fbpx

Zmiany w naszym planie wydawniczym. Wydana zostanie biografia Nikiego Laudy

dodano: 28 września 2020
Udostępnij:    Share Share

Pragniemy poinformować, że ze względu na czynniki niezależne od nas, premiera autobiografii Fernando Alonso, która pierwotnie miała ukazać się w listopadzie, została przesunięta na rok 2021. Fani motorsportu nie muszą się jednak martwić – w zamian za to otrzymają bowiem biografię innego, wielkiego mistrza – Nikiego Laudy.

Książka Fernando Alonso zapowiada się naprawdę smakowicie, toteż z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o tym, że nie może ona zostać wydana w 2020 roku. Hiszpan przekazał jednak, że odczuwa potrzebę naniesienia istotnych poprawek w kilku rozdziałach, przez co premiera musi zostać opóźniona. Aby nie zawieść oczekiwań fanów Formuły 1, przygotowaliśmy jednak w jej miejsce inną, bardzo interesującą pozycję. Chodzi o biografię Nikiego Laudy, trzykrotnego mistrza świata, który niczym feniks wrócił na szczyt po dramatycznym wypadku, do którego doszło w sezonie 1976 na torze Nurgburgring. Mimo, iż zapadł po nim w śpiączkę, po zaledwie sześciu tygodniach od zdarzenia wrócił do rywalizacji.

Dzięki pozycji tej będziecie mogli poznać kulisy życia mistrza i jego niezwykłego, niezłomnego charakteru. Oficjalna premiera już 12 listopada.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top