fbpx

TargiKsiazki.Online vol.2

dodano: 12 października 2020
Udostępnij:    Share Share

Trwa druga edycja TargówKsiążki.Online. Ponownie gromadzimy się wokół książkowej tematyki, żeby doświadczyć magii targów i niezwykłych wydarzeń, których nie może odpuścić żaden prawdziwy Książkoholik. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć autorów SQN!

Porzucił pracę w banku, aby zająć się wyłącznie pisaniem książek. Krytycy twierdzą, że ma naprawdę wielki talent do tworzenia schizofrenicznych fabuł. Autor Saturnina, Horyzontu, Nikt nie idzie, Rdzy, Dygotu.

Live z Jakubem Małeckim: link do spotkania 

A już 22 października o godzinie 18.00 zaprosimy Was do świata Anety Jadowskiej, pełnego czarowania, cudów i malin. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o najnowszej książce Anety Jadowskiej, która będzie miała premierę 31 października, nie może tego przegapić.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top