fbpx

SQN na Wirtualnych Targach Książki Empiku

dodano: 20 października 2020
Udostępnij:    Share Share

Pandemia pokrzyżowała wszystkim plany dotyczące stacjonarnych Targów Książki, ale na szczęście z odsieczą przyszły wydarzenia online. Jednym z nich są Wirtualne Targi Książki Empiku, które rozpoczęły się 14 października. My też będziemy mieli w nich swój udział i to zarówno jeśli chodzi o promocję, jak i spotkania autorskie.

Przez okres trwania wydarzenia, o którym więcej możecie przeczytać tutaj, wraz z Empikiem przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Jak wiecie, w tym roku kończymy 10 lat i postanowiliśmy świętować ten zacny jubileusz z naszymi czytelnikami. Ukłonem w Waszą stronę jest więcej promocja, w ramach której drugi z naszych tytułów na empik.com zamówić możecie aż 50% taniej! Szczegóły promocji znajdziecie pod tym linkiem, a nie musimy chyba przekonywać, że warto skorzystać!

Wirtualne Targi Książki to również liczne spotkania autorskie. W naszym przypadku będzie jedno spotkania, ale za to aż dwójka autorów! Anita Werner i Michał Kołodziejczyk 22 października o 18.00 opowiedzą na żywo o tym, jak pracowali nad książką Mecz to pretekst. Reportaż o futbolu, wojnie i polityce spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem czytelników, za co bardzo dziękujemy! Już dzień po premierze zmuszeni byliśmy zrobić dodruk i mamy nadzieję, że facebookowe serwery też nie będą potrafiły wytrzymać naporu widzów chętnych zobaczyć czwartkowe spotkanie. Rozmowę z dziennikarskim duetem poprowadzi Justyna Żbik.

Choć nie będą to spotkania w ramach Wirtualnych Targów Książki, na jednej rozmowie online nie kończy się nasza współpraca z Empikiem. 27 października o 18.00 będzie okazja do posłuchania, co o książce „Boniek. Mecze mojego życia” mają do powiedzenia autorzy: prezes PZPN Zbigniew Boniek i szef departamentu związkowych mediów Janusz Basałaj. 19 listopada natomiast szansa na spotkanie na Facebooku duetu Sebastian „Rahim” Salbert & Przemek Corso, czyli autorów wspomnień rapera „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia”. Okazja do zadania pytania legendzie polskiej sceny hip-hopowej powinna być nie lada gratką dla wszystkich fanów muzyki, Twórca legendarnych składów 3XKlan, Paktofonika czy Pokahontaz z pewnością cierpliwie odpowie na wszystkie wątpliwości i opowie, co zawarł w swojej autobiografii. O tych spotkaniach informować będziemy jednak później, gdy nadejdzie ich czas.

Na razie delektujmy się smakiem Wirtualnych Targów Książki, enjoy!

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top