fbpx

SQN na Wirtualnych Targach Książki Empiku

dodano: 20 października 2020
Udostępnij:    Share Share

Pandemia pokrzyżowała wszystkim plany dotyczące stacjonarnych Targów Książki, ale na szczęście z odsieczą przyszły wydarzenia online. Jednym z nich są Wirtualne Targi Książki Empiku, które rozpoczęły się 14 października. My też będziemy mieli w nich swój udział i to zarówno jeśli chodzi o promocję, jak i spotkania autorskie.

Przez okres trwania wydarzenia, o którym więcej możecie przeczytać tutaj, wraz z Empikiem przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Jak wiecie, w tym roku kończymy 10 lat i postanowiliśmy świętować ten zacny jubileusz z naszymi czytelnikami. Ukłonem w Waszą stronę jest więcej promocja, w ramach której drugi z naszych tytułów na empik.com zamówić możecie aż 50% taniej! Szczegóły promocji znajdziecie pod tym linkiem, a nie musimy chyba przekonywać, że warto skorzystać!

Wirtualne Targi Książki to również liczne spotkania autorskie. W naszym przypadku będzie jedno spotkania, ale za to aż dwójka autorów! Anita Werner i Michał Kołodziejczyk 22 października o 18.00 opowiedzą na żywo o tym, jak pracowali nad książką Mecz to pretekst. Reportaż o futbolu, wojnie i polityce spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem czytelników, za co bardzo dziękujemy! Już dzień po premierze zmuszeni byliśmy zrobić dodruk i mamy nadzieję, że facebookowe serwery też nie będą potrafiły wytrzymać naporu widzów chętnych zobaczyć czwartkowe spotkanie. Rozmowę z dziennikarskim duetem poprowadzi Justyna Żbik.

Choć nie będą to spotkania w ramach Wirtualnych Targów Książki, na jednej rozmowie online nie kończy się nasza współpraca z Empikiem. 27 października o 18.00 będzie okazja do posłuchania, co o książce „Boniek. Mecze mojego życia” mają do powiedzenia autorzy: prezes PZPN Zbigniew Boniek i szef departamentu związkowych mediów Janusz Basałaj. 19 listopada natomiast szansa na spotkanie na Facebooku duetu Sebastian „Rahim” Salbert & Przemek Corso, czyli autorów wspomnień rapera „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia”. Okazja do zadania pytania legendzie polskiej sceny hip-hopowej powinna być nie lada gratką dla wszystkich fanów muzyki, Twórca legendarnych składów 3XKlan, Paktofonika czy Pokahontaz z pewnością cierpliwie odpowie na wszystkie wątpliwości i opowie, co zawarł w swojej autobiografii. O tych spotkaniach informować będziemy jednak później, gdy nadejdzie ich czas.

Na razie delektujmy się smakiem Wirtualnych Targów Książki, enjoy!

AKTUALNOŚCI

muzyczne nowosci wsqn
Będzie ostro – m...

Będzie ostro, poetycko, epicko i sentymentalnie. Wielu z nas brakuje festiwali i różnych wydarzeń kulturalnych… Na osłodę mamy książki, dzięki którym udacie się w sentymentalną podróż i jeszcze raz przeżyjecie te wspaniałe momenty z koncertów. Co nowego ukaże się w ramach muzycznych tytułów? Sprawdźcie sami!

13 godzin w świecie Th...

Tyle trwa audiobook „Złodzieja dusz” Anety Jadowskiej, który jest już dostępny do pobrania na audioteka.com. Kolejne tomy w przygotowaniu. Nagramy całą heksalogię! W maju wypatrujcie drugiej części serii o Dorze Wilk -„Bogowie muszą być szaleni”. Książkę czyta dla Was Joanna Osyda. …

Seria Czas Żniw do słu...

Chcecie odświeżyć sobie trzy pierwsze tomy serii Czas Żniw Samanthy Shannon przed premierą najnowszej części? Wspaniale! Dla wszystkich, którzy wolą książki słuchać niż czytać mamy dobrą wiadomość. Postanowiliśmy nagrać całą serię zupełnie na nowo! Pierwszy tom już jest tutaj. Kolejne pojawią się na stronie…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top