fbpx

Rozdajemy 10 tysięcy e-booków z okazji 10-lecia!

dodano: 26 października 2020
Udostępnij:    Share Share

Uwielbiamy świętować, ale jeszcze bardziej lubimy sprawiać radość Wam – naszym czytelnikom. Dlatego też z okazji naszego 10-lecia postanowiliśmy rozdać 10 tys. e-booków! Od dziś do niedzieli codziennie będziemy włączać do akcji trzy nowe tytuły. Łącznie rozdamy ich aż 21 w zawrotnej liczbie 10 000 egzemplarzy!

Oficjalne książki dotyczące wybitnych sportowców: Mike’a Tysona, Zlatana Ibrahimovicia, Alexa Fergusona, Zbigniewa Bońka, Otylii Jędrzejczak czy Andrzeja Strejlaua. Do tego proza Jakuba Małeckiego, autora nominowanego do nagrody Nike, fantastyka w najlepszym wydaniu od Jakuba Ćwieka, Anety Jadowskiej czy Samanthy Shannon, kryminały Tomasza Duszyńskiego, muzyczne biografie czy literatura faktu – od 10 lat staramy się dostarczać Wam niezwykle zróżnicowanye tytuły, których mamy na swoim koncie już ponad 500. Obchodzony w październiku tego roku jubileusz stał się dla nas okazją do wspólnego świętowania z czytelnikami i rozpoczęcia specjalnej akcji.

Od 26 października do 1 listopada rozdamy 10 tysięcy e-booków. Akcja, z której szczegółami można zapoznać się na stronie www.10lat.wsqn.pl, dotyczy 21 tytułów, wśród których nie brakuje niedawnych lub obecnych bestsellerów. Są tam m.in. „Mecz to pretekst” Anity Werner i Michała Kołodziejczyka, „O północy w Czarnobylu” Adama Higginbothama, „Ślady” Jakuba Małeckiego, za które pisarz otrzymał nominację do nagrody Nike, „Czas żniw” Samanthy Shannon, bestsellerowej autorki fantastyki dla młodzieży, czy „Glatz” Tomasza Duszyńskiego, czyli kryminał retro, za który autor otrzymał nagrody w konkursach Złoty Pocisk i Kryminalny Magiel oraz wyróżnienie w konkursie Kryminalna Piła.

Do niedzieli codziennie będziemy włączać do akcji trzy kolejne książki. Aby stać się posiadaczem e-booka, trzeba wydać 3 zł, które następnie trafiają na konto użytkownika w księgarni SQNStore.pl i zostaną zwrócone w formie rabatu na zakupy w ramach akcji świątecznej. Liczba egzemplarzy poszczególnych tytułów jest ograniczona (obowiązuje kolejność zamówień), a jeden użytkownik internetowej księgarni może zamówić maksymalnie 10 e-booków.

Akcja jest częścią obchodów jubileuszu 10-lecia firmy, które zakończą się listopadową kampanią świąteczną. Będzie można podczas niej zakupić nasze nowości w specjalnych cenach oraz skorzystać z licznych promocji. O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco!

Na koniec kilka faktów o naszym wydawnictwie:

  • Firma została założona w 2010 roku przez Przemysława Romańskiego, Łukasza Kuśnierza i Michała Rędziaka.
  • Pierwsza książka ukazała się 21 października 2010 roku. Była to powieść „Bóg nas nienawidzi” Hanka Moody’ego.
  • Pierwszą sportową książką była autobiografia Andrésa Iniesty „Rok w raju”, wydana w grudniu 2010 roku. Nakład książki wyczerpał się w jeden dzień.
  • Najlepiej sprzedającymi się książkami w historii wydawnictwa są: biografia „Messi. Historia chłopca, który stał się legendą” (2011) Luki Caiolego, publikacja „Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie” (2019) autorstwa Kelsey Miller oraz „Ja, Ibra” (2012), czyli autobiografia Zlatana Ibrahimovicia. Wszystkie sprzedały się w liczbie ponad 50 tys. egzemplarzy.
  • Słyniemy ze sprowadzania do Polski znanych sportowców. Do tej pory, promując swoje książki, Warszawę odwiedzili m.in. piłkarze Ruud Gullit i Christo Stoiczkow oraz austriacki skoczek narciarski Thomas Morgenstern.
  • Od 2019 roku SQN wydajemy książki z serii SQN Originals. Są to pozycje w limitowanych nakładach, dostępne wyłącznie w naszych księgarniach: LaBotiga.pl lub SQNStore.pl.

Pięknie powiedzieli o współpracy z nami:

Pisanie książki jest trochę jak szykowanie dziecka na pierwszy dzień szkoły: ma najlepiej wyglądać, zrobić najlepsze wrażenie, pokazać, jakie jest mądre, i jeszcze do tego wszyscy mają je od razu polubić. Dobrze mieć w tym procesie najlepsze możliwe wsparcie. Takie daje SQN.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Dziś, sześć lat i sześć powieści po wysłaniu pierwszej wiadomości do SQN, cieszę się, że wciąż mogę pracować z ludźmi, którzy w prowadzeniu wydawnictwa kierują się nie tylko prognozami finansowymi i zasadami biznesu, ale również prawdziwą wrażliwością i miłością do literatury.

Jakub Małecki

Są wartości, które nauczyłam się kojarzyć z SQN: uczciwość, entuzjazm, komunikacja, pasja, zaangażowanie, dbałość o każdy szczegół i estetykę wydania, szacunek dla autorów i czytelników. I tendencja do rozpieszczania tych ostatnich.

Aneta Jadowska

Współpraca ze wspaniałym zespołem SQN to jeden z najjaśniejszych punktów mojej kariery.

Samantha Shannon

W dużej mierze to właśnie dzięki SQN bardzo miło spędziłem czas w Warszawie, a przy okazji zjadłem coś wybornego. Każdy autor marzy o takim wydawcy.

Simon Kuper

AKTUALNOŚCI

Seria Czas Żniw do słu...

Chcecie odświeżyć sobie trzy pierwsze tomy serii Czas Żniw Samanthy Shannon przed premierą najnowszej części? Wspaniale! Dla wszystkich, którzy wolą książki słuchać niż czytać mamy dobrą wiadomość. Postanowiliśmy nagrać całą serię zupełnie na nowo! Pierwszy tom już jest tutaj. Kolejne pojawią się na stronie…

Najlepsze kryminały 20...

W tym tygodniu poznaliśmy listę książek nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru 2021. Jurorzy wybrali 22 najlepsze powieści kryminalne wydane w zeszłym roku. Wśród nominowanych tytułów znalazł się Glatz. Kraj Pana Boga Tomasza Duszyńskiego. 1921 rok. W pobliżu Zieleńca zostają odkryte…

„Jedyny samolot na nie...

Dwadzieścia lat temu światem wstrząsnęła seria zamachów, której nigdy wcześniej i jak dotąd nigdy potem nie było. Wielokrotnie nagradzany dziennikarz i bestsellerowy historyk Garrett Graff opowiada historię ataku na World Trade Center słowami tych, którzy go przeżyli. Premiera książki już 1 września. Wtorek, 11…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top