fbpx

Urodzinowa akcja zakończona! Za chwilę ruszamy z kampanią świąteczną

dodano: 3 listopada 2020
Udostępnij:    Share Share

Ponad 8000 e-booków rozdaliśmy w naszej urodzinowej akcji, która trwała w dniach 26 października – 1 listopada. Przypomnijmy: z okazji 10-lecia naszego wydawnictwa zdecydowaliśmy się rozdać 10 000 e-booków naszym czytelnikom. Do wyboru było 21 tytułów, jednak trzeba było śpieszyć się z zamawianiem – liczba egzemplarzy była ograniczona, ale to nie przeszkodziło Wam w udanych łowach!

E-bookami, które cieszyły się największą popularnością podczas akcji, były:

1. Anita Werner, Michał Kołodziejczyk „Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka” – limit wyczerpany w 56 minut.

2. Jessikka Aro „Trolle Putina” – limit wyczerpany w 1 godz. 1 minutę.

3. Mateusz Gugałka, Bartek Czartoryski „Król tygrysów jest nagi” – limit wyczerpany w 1 godz. 25 minut.

4. Janusz Majer, Dariusz Jaroń „Janusz Majer. Góry w cieniu życia” – limit wyczerpany w 1 godz. 30 minut.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie akcją i przypominamy, że 3 zł, które wydaliście na każdego e-booka w akcji, wraca na Wasze konto na SQNStore.pl. Wkrótce będziecie mogli wykorzystać je na zakupy w księgarni, szczegóły, jak to zrobić, znajdziecie pod tym linkiem.

Jeszcze w tym tygodniu ruszymy z akcją świąteczną i kolejną porcją niesamowitych książkowych promocji. W te święte sPREZENTuj najbliższym dobrą lekturę od SQN!

AKTUALNOŚCI

Jak wydaje się książki...

O historii SQN, rynku książek sportowych, a także procesie wydawniczym opowiadał w ubiegłym tygodniu Piotr Stokłosa. Dyrektor ds. promocji Wydawnictwa SQN oraz autor bloga Książki Sportowe był gościem Sportworkingu – webinaru poświęconego różnym zagadnieniom z dziedziny sportu. Zapis prezentacji można zobaczyć na YouTube. Zawsze…

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top