Agnieszka Sztyler-Turovsky zwyciężczynią konkursu „Uzależnienia XXI wieku”

dodano: 20 listopada 2020
Udostępnij:    Share Share

Dziennikarka Onetu i autorka wydanej przez nas książki „Oddział zakaźny” otrzymała nagrodę za reportaż „Jestem seksoholikiem. Nigdy nie zdradziłem żony”. To nie pierwsze takie wyróżnienie Agnieszki Sztyler-Turovsky.

Autorka za swoją dziennikarską pracę już wielokrotnie odbierała laury. Zwyciężyła w konkursie „Sukces roku w ochronie zdrowia – Liderzy Medycyny”, była też finalistką konkursu „Grand Press” w dziedzinie reportażu oraz laureatką Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej za wywiady z ludźmi kultury i polityki.

CZY JEJ NAJNOWSZY REPORTAŻ „ODDZIAŁ ZAKAŹNY. HISTORIE BEZ CENZURY” BĘDZIE KOLEJNYM SUKCESEM?

Napisany dobitnym i mocnym językiem, bez upiększania i stylizowania wypowiedzi swoich rozmówców – „Oddział zakaźny” to książka jakiej o pandemii jeszcze nie było! Ukazuje bezkompromisowe postawy medyków w zderzeniu z ekstremalną sytuacją i docieka prawdy o ludziach, którzy walczą o życie każdego pacjenta, kryjąc się za maskami i goglami.

Ciekawość świata to dla mnie ciekawość drugiego człowieka” – tak mówi autorka sama o sobie. Uwielbia rozmawiać i poznawać ludzi, a w życiu napędza ją też adrenalina. Dlatego została dziennikarką. W „Oddziale zakaźnym” chęć wysłuchania i zrozumienia rozmówcy widać na każdej stronie.

Książka to nie koniec tej historii! Dziennikarka wciąż rozmawia i spisuje doświadczenia osób, które pandemia bezpośrednio lub pośrednio dotknęła. Nie tylko lekarzy. Każdy zainteresowany może napisać do niej na blogu.

LEKARZE, RATOWNICY, KASJERZY DYSKONTÓW, PARTNERZY SEKSOHOLIKÓW, A NAWET PIELĘGNIARKA PISZĄCA WIERSZE O PANDEMII… TO I WIELE WIĘCEJ NA BLOGU AUTORKI

Pandemia koronawirusa postawiła nam przed oczami bohaterów z krwi i kości, a nie wydmuszki popkultury i kultury z Instagrama. Lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Biliśmy im brawa, ale z bezpiecznej odległości – stojąc na balkonach. Postanowiłam sprawdzić, komu tak naprawdę je bijemy.

Agnieszka Sztyler-Turovsky

AKTUALNOŚCI

Zdalne kolorowanie. Po...

Pandemia sprawiła, że nastały trudne czasy nie tylko dla uczniów, rodziców i nauczycieli w tradycyjnych szkołach, ale też w ośrodkach specjalnych. Jeden z nich – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chełmnie – zwrócił się do nas z prośbą o małą pomoc. Nie mogliśmy pozostać głusi na ich apel!…

Agnieszka Sztyler-Turo...

Dziennikarka Onetu i autorka wydanej przez nas książki „Oddział zakaźny” otrzymała nagrodę za reportaż „Jestem seksoholikiem. Nigdy nie zdradziłem żony”. To nie pierwsze takie wyróżnienie Agnieszki Sztyler-Turovsky. Autorka za swoją dziennikarską pracę już wielokrotnie odbierała laury. Zwyciężyła w konkursie „Sukces roku w ochronie…

Posłuchaj naszych ksią...

Według najnowszych badań czytelnictwa, pandemia jest przyczyną sporego wzrostu sprzedaży audiobooków. Wychodząc naprzeciw tym symptomom, z dumą prezentujemy trzy kolejne książki, których od teraz możecie również podsłuchać! Najnowsza powieść Anety Jadowskiej „Cud, miód, malina”, wstrząsający reportaż dziennikarki Onetu Agnieszki Sztyler-Turovsky „Oddział zakaźny” i historia…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top