fbpx

Agnieszka Sztyler-Turovsky zwyciężczynią konkursu „Uzależnienia XXI wieku”

dodano: 20 listopada 2020
Udostępnij:    Share Share

Dziennikarka Onetu i autorka wydanej przez nas książki „Oddział zakaźny” otrzymała nagrodę za reportaż „Jestem seksoholikiem. Nigdy nie zdradziłem żony”. To nie pierwsze takie wyróżnienie Agnieszki Sztyler-Turovsky.

Autorka za swoją dziennikarską pracę już wielokrotnie odbierała laury. Zwyciężyła w konkursie „Sukces roku w ochronie zdrowia – Liderzy Medycyny”, była też finalistką konkursu „Grand Press” w dziedzinie reportażu oraz laureatką Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej za wywiady z ludźmi kultury i polityki.

CZY JEJ NAJNOWSZY REPORTAŻ „ODDZIAŁ ZAKAŹNY. HISTORIE BEZ CENZURY” BĘDZIE KOLEJNYM SUKCESEM?

Napisany dobitnym i mocnym językiem, bez upiększania i stylizowania wypowiedzi swoich rozmówców – „Oddział zakaźny” to książka jakiej o pandemii jeszcze nie było! Ukazuje bezkompromisowe postawy medyków w zderzeniu z ekstremalną sytuacją i docieka prawdy o ludziach, którzy walczą o życie każdego pacjenta, kryjąc się za maskami i goglami.

Ciekawość świata to dla mnie ciekawość drugiego człowieka” – tak mówi autorka sama o sobie. Uwielbia rozmawiać i poznawać ludzi, a w życiu napędza ją też adrenalina. Dlatego została dziennikarką. W „Oddziale zakaźnym” chęć wysłuchania i zrozumienia rozmówcy widać na każdej stronie.

Książka to nie koniec tej historii! Dziennikarka wciąż rozmawia i spisuje doświadczenia osób, które pandemia bezpośrednio lub pośrednio dotknęła. Nie tylko lekarzy. Każdy zainteresowany może napisać do niej na blogu.

LEKARZE, RATOWNICY, KASJERZY DYSKONTÓW, PARTNERZY SEKSOHOLIKÓW, A NAWET PIELĘGNIARKA PISZĄCA WIERSZE O PANDEMII… TO I WIELE WIĘCEJ NA BLOGU AUTORKI

Pandemia koronawirusa postawiła nam przed oczami bohaterów z krwi i kości, a nie wydmuszki popkultury i kultury z Instagrama. Lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Biliśmy im brawa, ale z bezpiecznej odległości – stojąc na balkonach. Postanowiłam sprawdzić, komu tak naprawdę je bijemy.

Agnieszka Sztyler-Turovsky

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top