fbpx

Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem!

dodano: 4 grudnia 2020
Udostępnij:    Share Share

Lepsze od dostawania prezentów jest tylko ich dawanie. W tym roku ty też możesz zostać Świętym Mikołajem i zrobić coś dobrego dla innych! Wystarczy, że w nocy z 5 na 6 grudnia zamówisz książkę – przekażemy 10% wartości zamówień ze swoich księgarni SQNStore.pl i LaBotiga.pl na wsparcie seniorów*.

Między 19.00 w sobotę a 9.00 w niedzielę złóż zamówienie w księgarni SQNStore.pl lub Labotiga.pl. 10% wartości Twojego zamówienia trafi do Stowarzyszenia mali bracia Ubogich*.

To instytucja, która przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce. Docierają do osób najbardziej potrzebujących naszej pomocy. Więcej informacji o działalności stowarzyszenia można znaleźć na stronie www.malibracia.org.pl.

Pełny regulamin akcji dostępny jest na stronach księgarń.

*- wartość liczona bez kosztów wysyłki i jako wartość książek oraz gadżetów Wydawnictwa SQN

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top