fbpx

Jak to się zaczęło? Właściciele SQN o początkach wydawnictwa

dodano: 20 grudnia 2020
Udostępnij:    Share Share

O drodze, jaką przeszło wydawnictwo SQN od momentu założenia oraz o nowych wyzwaniach, jakie przed nim stoją, Łukasz Kuśnierz i Przemysław Romańskim opowiedzieli w ramach Booktargu, czyli wirtualnych targów książki organizowanych przez portal LubimyCzytać.pl, Allegro i Legimi.

Jak w dekadę stać się firmą odnoszącą sukces na rynku wydawniczym?

Jak budować rozpoznawalną markę i skutecznie konkurować o uwagę czytelników w czasach rozproszonej informacji?

Czy trudne czasy pandemii to zagrożenie czy nowa szansa dla wydawcy?

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z ludźmi, od których to wszystko się zaczęło.  To Łukasz Kuśnierz, Przemysław Romański i (nieobecny w rozmowie) Michał Rędziak w maju 2010 roku postanowili zostawić za sobą branżę IT i zająć się wydawaniem książek.

AKTUALNOŚCI

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

TOP DEKADY według mies...

Jakie były najważniejsze tytuły, trendy i wydarzenia na rynku fantastycznym drugiej dekady XXI wieku? W zestawieniu przygotowanym przez Nowa Fantastyka nie zabrakło książek Wydawnictwa SQN. „Wasz Cyrk moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów” Dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami…

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top