fbpx

Nasze tytuły nominowane do tytułu Szkoleniowej Książki Roku!

dodano: 20 stycznia 2021
Udostępnij:    Share Share

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia.

Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów. Wśród nich znalazły się trzy nasze propozycje: „Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol”, „Manchester City Pepa Guardioli. Budowa superdrużyny” oraz „Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji”.

Czytelnicy mogą oddawać swe głosy pod linkiem: https://ekstratrener.pl/ksiazka2020/. Wypełniając prosty formularz i oddając swój głos, można nie tylko zadecydować o ostatecznym rozstrzygnięciu w plebiscycie, ale także wziąć udział w losowaniu specjalnych nagród – książek nominowanych autorów.

Lista wydanych przez nas tytułów, które doczekały się nominacji:

  • Michael Cox – „Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol”
  • Pol Ballús, Luis Martín – „Manchester City Pepa Guardioli. Budowa superdrużyny”
  • Iain Macintosh, Kenny Millar, Neil White – „Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji”

AKTUALNOŚCI

Nasze książki w bazie ...

Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się do meczu z Austrią, a w przerwach między treningami mogą odpoczywać przy lekturze książek naszego wydawnictwa. Obecność naszych tytułów w bazie w Hanowerze to efekt długoletniej współpracy z PZPN, która do tej pory zaowocowała publikacją „Moje najważniejsze 90 minut” wydaną wspólnie ze Związkiem….

Łukasz Piszczek i Kami...

Nasi autorzy Łukasz Piszczek i Kamil Wódka byli jednymi z gości debaty na antenie CANAL+, która została poświęcona mentalności sportowców. Oprócz nich udział w rozmowie wzięli Łukasz Fabiański, Mariusz Wlazły i Szymon Kołecki. Sportowcy oraz psycholog sportu na podstawie swoich doświadczeń opowiadali o tym, jak ważne jest…

Blisko dwie doby czyta...

Prawie dwie doby czytania o piłce nożnej przygotowaliśmy dla fanów futbolu z okazji Euro 2024. Sześć książek: cztery nowości oraz dwa nowe wydania trafiły lub wkrótce trafią na półki w księgarniach. Jak zwykle w czasie ważnych piłkarskich wydarzeń nie zapominamy o fanach piłki nożnej, dbając, by mieli…