fbpx

Wraz z autorami wspieramy 29. finał WOŚP

dodano: 22 stycznia 2021
Udostępnij:    Share Share

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty.

Chcesz stać się bohaterem najnowszej powieści Jakuba Ćwieka? Proszę bardzo – pisarz oferuje, że na podstawie przesłanego zdjęcia stworzy bohatera „Pań Czarownych” z imieniem, nazwiskiem i wyglądem zwycięzcy aukcji. Do tego dorzucamy rozszerzony pakiet „Stróżów”, oczywiście z dedykacją autora.

Jeśli lubisz dobrą fantastykę i twórczość Anety Jadowskiej, koniecznie weź udział w licytacji heksalogii o Dorze Wilk – możesz stać się posiadaczem wszystkich sześciu tomów w nowym wydaniu z autografami autorki.

Jakub Małecki przekazał na licytację podpisany egzemplarz recenzencki „Saturnina”, który jest prawdziwą gratką dla czytelników, niedostępną nigdzie indziej. Oprócz tego dorzuca w pakiecie magazyn ze swoim pierwszym opublikowanym opowiadaniem z 2002 roku. Dla fanów pisarza to z pewnością niezwykle cenne łupy do kolekcji!

Dla fanów sportu mamy również bogatą ofertę aukcji, na których znajdą coś dla siebie. Koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski z autografem Tomasza Hajty, w której wziął udział w sesji zdjęciowej na okładkę „Ostatniego rozdania” i podpisana przez niego autobiografia, książki o Giro d’Italia, Tour de France i Vuelta a Espana z autografami kolarzy, kolarska koszulka reprezentacji Polski wraz z podpisaną autobiografią Ryszarda Szurkowskiego oraz aukcja, której przedmiotem jest książka i koszulka UAE Team z autografem Przemysława Niemca.

Na deser mamy książkę „Mecz to pretekst” Anity Werner i Michała Kołodziejczyka, w której autorzy wypiszą zwycięzcy dedykację, podpisaną przez rapera autobiografię „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia” oraz przekazane przez Janusza Majera i Magdę Lassotę piękne górskie zdjęcia w antyramach i z książkami „Góry w cieniu życia” i „W cieniu Everestu” (na te aukcje trzeba jeszcze chwilę poczekać, dodamy ja za kilka dni).

Zachęcamy do licytacji i przypominamy o najważniejszym: w tym roku WOŚP gra dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Pamiętajmy, że to w licytacjach jest najważniejsze. Mamy nadzieję, że wraz z naszymi autorami przyczynimy się do udanego finału akcji!

Link do wszystkich naszych aukcji znajdziecie tutaj.

AKTUALNOŚCI

Jakub Małecki dostrzeż...

Holandia, Słowenia i Niemcy. W tych krajach zaczytują się już w twórczości Jakuba Małeckiego, a za chwilę do listy państw, w których ukazała się książka pisarza, dołączą Rosja, Węgry i Macedonia. 28 marca nasz autor będzie natomiast gościem prestiżowego festiwalu literackiego Passa Porta w Brukseli. …

Kultowa książka uliczn...

Oficjalna książka Banksy’ego „Wojna na ściany” to album zawierający najsłynniejsze prace artysty opatrzone jego autorskim komentarzem. Nic dziwnego, że dla fanów street artu jest to pozycja kultowa i absolutnie obowiązkowa. Po kilku latach bycia białym krukiem, publikacja ponownie trafi do sprzedaży 3 marca. O…

Diego Maradona Nieznan...

Zapomnijcie o wszystkim, co o Diego Maradonie czytaliście do tej pory. Kiedy tak znakomity autor i dziennikarz jak Guillem Balagué bierze się za historię jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, musi wyjść z tego kapitalna biografia. Właśnie taka będzie książka „Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg”, którą…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top