fbpx

Książkowy Podcast Sportowy. Ruszamy!

dodano: 3 lutego 2021
Udostępnij:    Share Share

Książki sportowe kryją w sobie mnóstwo fascynujących historii. Anegdoty, opowieści zza kulis, nieznane fakty dotyczące klubów, sportowców, ich rodzin, życiowych doświadczeń. Postanowiliśmy odpalić Książkowy Podcast Sportowy, by zaprezentować Wam najciekawsze z nich!

Logotyp podcastu Wydawnictwa SQN i księgarni LaBotiga.pl

Na pierwszy ogień idzie fascynująca historia z książki Rolanda Lazenby’ego „Chicago Bulls. Krew na rogach”. Dlaczego doszło do bójki na treningu Byków? O co poróżnili się Michael Jordan i Steve Kerr? Tego dowiecie się z pierwszego odcinka podcastu naszego wydawnictwa i księgarni LaBotiga.pl:

Podcast dostępny jest obecnie na Spotify, Anchor.fm oraz w serwisie YouTube, wkrótce, podobnie jak każdy następny odcinek, pojawi się również w Apple Podcasts, Google Podcasts, Breaker, Castbox, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Wkrótce kolejne odcinki poświęcone innych sportowcom i klubom. O każdym z nich poinformujemy w naszych social mediach. Zachęcamy do słuchania!

Więcej informacji o podcaście znajdziecie pod tym linkiem.

AKTUALNOŚCI

Ann Rule – autorka ksi...

Ann Rule pracowała biurko w biurko z Tedem Bundym, utrzymywała z nim kontakt, nawet gdy czekał na karę w celi śmierci, ale także mieszkała kilka przecznic od Mordercy znad Green River, a ten bywał na jej spotkaniach autorskich, czytał jej książki i artykuły. Przyciągała seryjnych morderców, czy…

Akcja #ZaczytanyMundia...

Zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata, a wraz z nimi nasza akcja #ZaczytanyMundial. Choć do pierwszego meczu Polaków w Katarze pozostaje jeszcze sporo czasu, my już teraz rozpoczynamy piłkarską ofensywę – w najbliższych miesiącach premierę będzie miało aż siedem futbolowych książek! Jak najlepiej przygotować się…

7. Zakopiański Festiwa...

Zakopane jak co roku przyciągnęło tysiące turystów, a My szczególną uwagę zwracamy na wydarzenie, które odbywało się przy pl. Niepodległości w Zakopanem w dniach 8-10 lipca. Nasz zespół był na miejscu i relacjonował wydarzenia w relacjach w mediach społecznościowych.  Książki dla dzieci i czytanie…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top