fbpx

Nagrody w Plebiscycie Sportowa Książka Roku 2020 wędrują do Wydawnictwa SQN!

dodano: 15 lutego 2021
Udostępnij:    Share Share

2020 rok był dla nas, ale też wielu naszych Czytelników dziwny. My jednak poczyniliśmy usilne starania, aby nie schodzić z obranego kursu i umilić Wam ten trudny czas,  przygotowując możliwie najlepsze pozycje do czytania.

Tegoroczny Plebiscyt Sportowej Książki Roku dawał możliwość oddania głosu na 35 książek wydanych w 2020 roku w 6 kategoriach. Czytelnicy głosowali w dwóch z nich: polskiej i zagranicznej, jury zaś w czterech kolejnych. Zatem aż 50% nagród trafiło w ręce Wydawnictwa SQN! Tytuł Najlepszej Zagranicznej Książki Czytelników otrzymała książka „Chicago Bulls. Krew na rogach”. Piłkarską Książką Roku według Jury została pozycja „Mecz to pretekst”, a Najlepszą biografią kapituła wygrała autobiografię „Tyson Fury. Bez maski”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom za udział w głosowaniu i wybór naszych publikacji. Podziękowania kierujemy również w kierunku wszystkich członków Jury, którzy zdecydowali się wybrać książki Wydawnictwa SQN. Obie te grupy przyczyniają się swoimi działaniami do popularyzacji czytelnictwa w Polsce, co także jest celem nam przyświecającym.

Książka o najlepszej koszykarskiej drużynie w historii to doskonały obraz tego, jak funkcjonowała tamta ekipa, a także świetne uzupełnienie serialu „Ostatni Taniec”. Autobiografia Tysona Fury’ego to szczera opowieść o drodze na pięściarski szczyt i walce z depresją. „Mecz to pretekst” jest zaś reportażem, zgłębiającym wpływ futbolu na różne kultury w całej Europie.

Zachęcamy do zakupienia zwycięskich tytułów w atrakcyjnych cenach w naszej sportowej księgarni internetowej teraz w bardzo atrakcyjnych cenach.

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top