fbpx

Nagrody w Plebiscycie Sportowa Książka Roku 2020 wędrują do Wydawnictwa SQN!

dodano: 15 lutego 2021
Udostępnij:    Share Share

2020 rok był dla nas, ale też wielu naszych Czytelników dziwny. My jednak poczyniliśmy usilne starania, aby nie schodzić z obranego kursu i umilić Wam ten trudny czas,  przygotowując możliwie najlepsze pozycje do czytania.

Tegoroczny Plebiscyt Sportowej Książki Roku dawał możliwość oddania głosu na 35 książek wydanych w 2020 roku w 6 kategoriach. Czytelnicy głosowali w dwóch z nich: polskiej i zagranicznej, jury zaś w czterech kolejnych. Zatem aż 50% nagród trafiło w ręce Wydawnictwa SQN! Tytuł Najlepszej Zagranicznej Książki Czytelników otrzymała książka „Chicago Bulls. Krew na rogach”. Piłkarską Książką Roku według Jury została pozycja „Mecz to pretekst”, a Najlepszą biografią kapituła wygrała autobiografię „Tyson Fury. Bez maski”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom za udział w głosowaniu i wybór naszych publikacji. Podziękowania kierujemy również w kierunku wszystkich członków Jury, którzy zdecydowali się wybrać książki Wydawnictwa SQN. Obie te grupy przyczyniają się swoimi działaniami do popularyzacji czytelnictwa w Polsce, co także jest celem nam przyświecającym.

Książka o najlepszej koszykarskiej drużynie w historii to doskonały obraz tego, jak funkcjonowała tamta ekipa, a także świetne uzupełnienie serialu „Ostatni Taniec”. Autobiografia Tysona Fury’ego to szczera opowieść o drodze na pięściarski szczyt i walce z depresją. „Mecz to pretekst” jest zaś reportażem, zgłębiającym wpływ futbolu na różne kultury w całej Europie.

Zachęcamy do zakupienia zwycięskich tytułów w atrakcyjnych cenach w naszej sportowej księgarni internetowej teraz w bardzo atrakcyjnych cenach.

AKTUALNOŚCI

Jakub Małecki dostrzeż...

Holandia, Słowenia i Niemcy. W tych krajach zaczytują się już w twórczości Jakuba Małeckiego, a za chwilę do listy państw, w których ukazała się książka pisarza, dołączą Rosja, Węgry i Macedonia. 28 marca nasz autor będzie natomiast gościem prestiżowego festiwalu literackiego Passa Porta w Brukseli. …

Kultowa książka uliczn...

Oficjalna książka Banksy’ego „Wojna na ściany” to album zawierający najsłynniejsze prace artysty opatrzone jego autorskim komentarzem. Nic dziwnego, że dla fanów street artu jest to pozycja kultowa i absolutnie obowiązkowa. Po kilku latach bycia białym krukiem, publikacja ponownie trafi do sprzedaży 3 marca. O…

Diego Maradona Nieznan...

Zapomnijcie o wszystkim, co o Diego Maradonie czytaliście do tej pory. Kiedy tak znakomity autor i dziennikarz jak Guillem Balagué bierze się za historię jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, musi wyjść z tego kapitalna biografia. Właśnie taka będzie książka „Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg”, którą…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top