fbpx

Krystyna Czubówna czyta książkę Jakuba Małeckiego

dodano: 22 marca 2021
Udostępnij:    Share Share

Audiobooki zyskują wśród fanów literatury coraz większą popularność. Wiele osób rezygnuje z tradycyjnego doświadczania książek na rzecz odsłuchiwania ich w dowolnym miejscu i czasie. My także regularnie publikujemy nasze pozycje w takiej formie. Niebawem zaprezentujemy Wam w tej postaci „Historie podniebne” Jakuba Małeckiego.

Już od 30 marca nasi Czytelnicy otrzymają możliwość zakupienia audiobooka książki jednego z naszych najbardziej rozpoznawalnych autorów. Z dumą podkreślamy, że jest to pierwsza pozycja wydana w serii SQN Originals, która się tego doczekała. Przez pierwszy miesiąc będzie on dostępny wyłącznie w Audiotece, a następnie na innych platformach, takich jak Storytel, Empik GO czy Virtualo.

Będzie to nie lada gratka dla wszystkich sympatyków takiego przyswajania książek, została bowiem ona przeczytana przez wybitną lektorkę, Krystynę Czubównę. Dodatkowo w narrację włącza się sam autor. Dwa utwory dramatyczne, które w niej zamieszczono, czytają z podziałem na role aktorzy: Wojciech Żołądkowicz, Wojciech Romańczyk, Jan Staszczyk, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Mateusz Weber, Kamil Pruban, Małgorzata Lewińska oraz Ewa Abart.

Obiecujemy, iż to nie koniec audiobooków z serii SQN Originals, a o szczegółach będziemy informować na bieżąco!

AKTUALNOŚCI

muzyczne nowosci wsqn
Będzie ostro – m...

Będzie ostro, poetycko, epicko i sentymentalnie. Wielu z nas brakuje festiwali i różnych wydarzeń kulturalnych… Na osłodę mamy książki, dzięki którym udacie się w sentymentalną podróż i jeszcze raz przeżyjecie te wspaniałe momenty z koncertów. Co nowego ukaże się w ramach muzycznych tytułów? Sprawdźcie sami!

13 godzin w świecie Th...

Tyle trwa audiobook „Złodzieja dusz” Anety Jadowskiej, który jest już dostępny do pobrania na audioteka.com. Kolejne tomy w przygotowaniu. Nagramy całą heksalogię! W maju wypatrujcie drugiej części serii o Dorze Wilk -„Bogowie muszą być szaleni”. Książkę czyta dla Was Joanna Osyda. …

Seria Czas Żniw do słu...

Chcecie odświeżyć sobie trzy pierwsze tomy serii Czas Żniw Samanthy Shannon przed premierą najnowszej części? Wspaniale! Dla wszystkich, którzy wolą książki słuchać niż czytać mamy dobrą wiadomość. Postanowiliśmy nagrać całą serię zupełnie na nowo! Pierwszy tom już jest tutaj. Kolejne pojawią się na stronie…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top