fbpx

Krystyna Czubówna czyta książkę Jakuba Małeckiego

dodano: 22 marca 2021
Udostępnij:    Share Share

Audiobooki zyskują wśród fanów literatury coraz większą popularność. Wiele osób rezygnuje z tradycyjnego doświadczania książek na rzecz odsłuchiwania ich w dowolnym miejscu i czasie. My także regularnie publikujemy nasze pozycje w takiej formie. Niebawem zaprezentujemy Wam w tej postaci „Historie podniebne” Jakuba Małeckiego.

Już od 30 marca nasi Czytelnicy otrzymają możliwość zakupienia audiobooka książki jednego z naszych najbardziej rozpoznawalnych autorów. Z dumą podkreślamy, że jest to pierwsza pozycja wydana w serii SQN Originals, która się tego doczekała. Przez pierwszy miesiąc będzie on dostępny wyłącznie w Audiotece, a następnie na innych platformach, takich jak Storytel, Empik GO czy Virtualo.

Będzie to nie lada gratka dla wszystkich sympatyków takiego przyswajania książek, została bowiem ona przeczytana przez wybitną lektorkę, Krystynę Czubównę. Dodatkowo w narrację włącza się sam autor. Dwa utwory dramatyczne, które w niej zamieszczono, czytają z podziałem na role aktorzy: Wojciech Żołądkowicz, Wojciech Romańczyk, Jan Staszczyk, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Mateusz Weber, Kamil Pruban, Małgorzata Lewińska oraz Ewa Abart.

Obiecujemy, iż to nie koniec audiobooków z serii SQN Originals, a o szczegółach będziemy informować na bieżąco!

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top