fbpx

Obrodziło audiobookami

dodano: 1 kwietnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Stosik wstydu rośnie z każdym dniem, a wolnego czasu wydaje się być coraz mniej? To dobry moment, by pomyśleć o audiobookach, które można słuchać w drodze do pracy, podczas biegania czy innych codziennych czynności. Tym bardziej, że nasza oferta książek do słuchania w ostatnim czasie znacząco się powiększyła!

Chcecie przeżyć podróż po całym świecie śladem najbardziej fanatycznych kibiców piłkarskich? Poczuć się, jakbyście byli na stadionie, w samym środku awantury lub gdzieś na obrzeżach miasta, rozmawiając z liderami ruchu ultras? Włączcie znakomity reportaż Jamesa Montague „1312. Incognito wśród najbardziej fanatycznych kibiców” i poczujcie, jakbyście towarzyszyli głównemu bohaterowi. Czyta Przemek Corso.

Za kulisami Amazona

Jeśli zamiast dużej dawki adrenaliny wolicie wiedzę, która przyda się w waszej pracy, nie ma co się zastanawiać – sięgnijcie po audiobook „Od Z do A. Jak to zrobiliśmy? Tajniki, zasady i sekrety Amazona”. Byli dyrektorzy światowego giganta udzielą wam wielu cennych lekcji, które przydadzą się w prowadzeniu biznesu, szczególnie jeśli działacie w branży e-commerce. Czyta Bartosz Głogowski.

Od cukru do smartfonów

Brzmi nieźle? A co powiecie na historię jednego z największych koncernów technologicznych – Samsunga? Geoffrey Cain w książce „Republika Samsunga” zdradził, jak firma, która zaczynała od produkcji cukru, stała się światowym gigantem. Wojna z Apple, kontrowersje i wiele innych ciekawych tematów, które składają się na znakomitą literaturę faktu. Zarzućcie koniecznie na słuchawki, niekoniecznie wyłącznie marki Samsung. Czyta Roch Siemianowski.

Żniwa Ropuszek

Dla fanów fantastyki mamy dwie wyjątkowe audiobookowe propozycje: „Czas żniw” Samanthy Shannon oraz „Ropuszki” Anety Jadowskiej. Jeśli lubicie styl tych autorek, nie możecie tego przegapić! Pierwszą z powieści czyta Paulina Holtz, zbiór opowiadań Anety wybrzmi w waszych słuchawkach w wykonaniu Magdaleny Schejbal, Marcina Popczyńskiego i Zuzanny Galii.

Pod niebiosa z Czubówną

Na deser coś dla miłośników twórczości Jakuba Małeckiego i fanów spokojnego głosu Krystyny Czubówny – audiobook „Historii podniebnych” czytany przez słynną lektorkę oraz samego autora! To pierwsza książka z serii SQN Originals – wyjątkowych publikacji dostępnych wyłącznie w jednej z księgarni naszego wydawnictwa – która doczekała się wersji audio. Obiecujemy, że nie ostatnia.

Gorąco zachęcamy do wysłuchania naszych książek! Mają wiele ciekawego do powiedzenia. 🙂

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top