fbpx

Obrodziło audiobookami

dodano: 1 kwietnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Stosik wstydu rośnie z każdym dniem, a wolnego czasu wydaje się być coraz mniej? To dobry moment, by pomyśleć o audiobookach, które można słuchać w drodze do pracy, podczas biegania czy innych codziennych czynności. Tym bardziej, że nasza oferta książek do słuchania w ostatnim czasie znacząco się powiększyła!

Chcecie przeżyć podróż po całym świecie śladem najbardziej fanatycznych kibiców piłkarskich? Poczuć się, jakbyście byli na stadionie, w samym środku awantury lub gdzieś na obrzeżach miasta, rozmawiając z liderami ruchu ultras? Włączcie znakomity reportaż Jamesa Montague „1312. Incognito wśród najbardziej fanatycznych kibiców” i poczujcie, jakbyście towarzyszyli głównemu bohaterowi. Czyta Przemek Corso.

Za kulisami Amazona

Jeśli zamiast dużej dawki adrenaliny wolicie wiedzę, która przyda się w waszej pracy, nie ma co się zastanawiać – sięgnijcie po audiobook „Od Z do A. Jak to zrobiliśmy? Tajniki, zasady i sekrety Amazona”. Byli dyrektorzy światowego giganta udzielą wam wielu cennych lekcji, które przydadzą się w prowadzeniu biznesu, szczególnie jeśli działacie w branży e-commerce. Czyta Bartosz Głogowski.

Od cukru do smartfonów

Brzmi nieźle? A co powiecie na historię jednego z największych koncernów technologicznych – Samsunga? Geoffrey Cain w książce „Republika Samsunga” zdradził, jak firma, która zaczynała od produkcji cukru, stała się światowym gigantem. Wojna z Apple, kontrowersje i wiele innych ciekawych tematów, które składają się na znakomitą literaturę faktu. Zarzućcie koniecznie na słuchawki, niekoniecznie wyłącznie marki Samsung. Czyta Roch Siemianowski.

Żniwa Ropuszek

Dla fanów fantastyki mamy dwie wyjątkowe audiobookowe propozycje: „Czas żniw” Samanthy Shannon oraz „Ropuszki” Anety Jadowskiej. Jeśli lubicie styl tych autorek, nie możecie tego przegapić! Pierwszą z powieści czyta Paulina Holtz, zbiór opowiadań Anety wybrzmi w waszych słuchawkach w wykonaniu Magdaleny Schejbal, Marcina Popczyńskiego i Zuzanny Galii.

Pod niebiosa z Czubówną

Na deser coś dla miłośników twórczości Jakuba Małeckiego i fanów spokojnego głosu Krystyny Czubówny – audiobook „Historii podniebnych” czytany przez słynną lektorkę oraz samego autora! To pierwsza książka z serii SQN Originals – wyjątkowych publikacji dostępnych wyłącznie w jednej z księgarni naszego wydawnictwa – która doczekała się wersji audio. Obiecujemy, że nie ostatnia.

Gorąco zachęcamy do wysłuchania naszych książek! Mają wiele ciekawego do powiedzenia. 🙂

AKTUALNOŚCI

13 godzin w świecie Th...

Tyle trwa audiobook „Złodzieja dusz” Anety Jadowskiej, który jest już dostępny do pobrania na audioteka.com. Kolejne tomy w przygotowaniu. Nagramy całą heksalogię! W maju wypatrujcie drugiej części serii o Dorze Wilk -„Bogowie muszą być szaleni”. Książkę czyta dla Was Joanna Osyda. …

Seria Czas Żniw do słu...

Chcecie odświeżyć sobie trzy pierwsze tomy serii Czas Żniw Samanthy Shannon przed premierą najnowszej części? Wspaniale! Dla wszystkich, którzy wolą książki słuchać niż czytać mamy dobrą wiadomość. Postanowiliśmy nagrać całą serię zupełnie na nowo! Pierwszy tom już jest tutaj. Kolejne pojawią się na stronie…

Najlepsze kryminały 20...

W tym tygodniu poznaliśmy listę książek nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru 2021. Jurorzy wybrali 22 najlepsze powieści kryminalne wydane w zeszłym roku. Wśród nominowanych tytułów znalazł się Glatz. Kraj Pana Boga Tomasza Duszyńskiego. 1921 rok. W pobliżu Zieleńca zostają odkryte…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top