fbpx

Oficjalna książka Billie Eilish wkrótce w Polsce!

dodano: 2 kwietnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Billie Eilish otrzymała niedawno dwie kolejne nagrody Grammy za piosenkę roku („Everything I Wanted”) oraz najlepszą piosenkę napisaną dla mediów wizualnych („No Time To Die”). To nie jedyne dobre wieści dla jej fanów – z przyjemnością informujemy, że już 11 maja polska premiera oficjalnej książki artystki zatytułowanej „Billie Eilish. O sobie”!

Billie Eilish to światowe popowe odkrycie XXI wieku. Bezkompromisowa i nieskruszona artystka, której rekordową i wielokrotnie nagradzaną muzykę charakteryzuje nie lada artyzmem. Nic dziwnego, że stała się jedną z największych i najbardziej uwielbianych artystek swojego pokolenia.

Teraz, w swojej pierwszej książce – oszałamiającej wizualnie podróży narracyjnej – Billie gotowa jest podzielić się ze swoją oddaną publicznością setkami niepublikowanych wcześniej zdjęć i opowieści.

Ta wspaniała książka przedstawia osobę Billie zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony. Dzieło ma osobisty charakter, nawiązując do wspomnień z dzieciństwa, życia w trasie i nie tylko. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana.

W swojej pierwszej książce Billie Eilish pisze: „Spędziłam wiele godzin w ciągu ostatnich miesięcy na przeglądaniu moich rodzinnych albumów i pamiątek, aby starannie dobrać wszystkie zdjęcia zamieszczone w tej książce. Mam nadzieję, że pokochasz ją tak samo jak ja ”.

Gretchen Young powiedziała: „Jestem absolutnie podekscytowana pracą nad pierwszą książką tej kultowej piosenkarki i autorki tekstów. Wyjątkowość połączenia wyrafinowanej wizji artystycznej i wytrwałości z kreatywną energią można dostrzec na każdej stronie publikacji. Ekscytujący wizualnie charakter tego, co Billie zdecydowała się umieścić w swojej książce, doskonale oddaje niepodważalną autentyczność, która jest tak bardzo ceniona przez jej stale rosnącą rzeszę fanów.

Laura Horsley: „Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tą publikacją. Buntownicza, mądra, innowacyjna i autentyczna Billie jest globalnym fenomenem i inspiracją dla wielu ludzi. Ta książka pozwoli nam spojrzeć na jej osobę, a nie na jej medialny wizerunek. Fani na całym świecie tego pragną!“

Książka ukaże się jednocześnie na całym świecie dokładnie w tym samym czasie.

Billie Eilish stała się jedną z największych gwiazd wraz z wydaniem jej debiutanckiego singla „Ocean Eyes” w 2015 roku i nadal burzy muzyczne bariery swoim przełomowym brzmieniem. Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. W 2019 roku album Billie “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w USA, a także w 17 innych krajach i był najczęściej odtwarzanym albumem roku.  “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” to album, który został napisany, wyprodukowany i nagrany w całości przez Billie Eilish i jej brata Finneasa w ich rodzinnym domu w Los Angeles. Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i wygrała we wszystkich głównych kategoriach na 62. ceremonii rozdania nagród Grammy, otrzymując nagrodę dla najlepszego nowego artysty oraz nagrody za album roku, płytę roku, piosenkę roku i najlepszy popowy album wokalny. Billie Eilish jest także najmłodszą artystką, która napisała i nagrała oficjalną piosenkę do filmu Jamesa Bonda, zatytułowaną „No Time To Die”.

Książkę w przedsprzedaży można już zamawiać na SQNStore.pl oraz na Empik.com.

AKTUALNOŚCI

13 godzin w świecie Th...

Tyle trwa audiobook „Złodzieja dusz” Anety Jadowskiej, który jest już dostępny do pobrania na audioteka.com. Kolejne tomy w przygotowaniu. Nagramy całą heksalogię! W maju wypatrujcie drugiej części serii o Dorze Wilk -„Bogowie muszą być szaleni”. Książkę czyta dla Was Joanna Osyda. …

Seria Czas Żniw do słu...

Chcecie odświeżyć sobie trzy pierwsze tomy serii Czas Żniw Samanthy Shannon przed premierą najnowszej części? Wspaniale! Dla wszystkich, którzy wolą książki słuchać niż czytać mamy dobrą wiadomość. Postanowiliśmy nagrać całą serię zupełnie na nowo! Pierwszy tom już jest tutaj. Kolejne pojawią się na stronie…

Najlepsze kryminały 20...

W tym tygodniu poznaliśmy listę książek nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru 2021. Jurorzy wybrali 22 najlepsze powieści kryminalne wydane w zeszłym roku. Wśród nominowanych tytułów znalazł się Glatz. Kraj Pana Boga Tomasza Duszyńskiego. 1921 rok. W pobliżu Zieleńca zostają odkryte…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top