fbpx

Oficjalna książka Billie Eilish wkrótce w Polsce!

dodano: 2 kwietnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Billie Eilish otrzymała niedawno dwie kolejne nagrody Grammy za piosenkę roku („Everything I Wanted”) oraz najlepszą piosenkę napisaną dla mediów wizualnych („No Time To Die”). To nie jedyne dobre wieści dla jej fanów – z przyjemnością informujemy, że już 11 maja polska premiera oficjalnej książki artystki zatytułowanej „Billie Eilish. O sobie”!

Billie Eilish to światowe popowe odkrycie XXI wieku. Bezkompromisowa i nieskruszona artystka, której rekordową i wielokrotnie nagradzaną muzykę charakteryzuje nie lada artyzmem. Nic dziwnego, że stała się jedną z największych i najbardziej uwielbianych artystek swojego pokolenia.

Teraz, w swojej pierwszej książce – oszałamiającej wizualnie podróży narracyjnej – Billie gotowa jest podzielić się ze swoją oddaną publicznością setkami niepublikowanych wcześniej zdjęć i opowieści.

Ta wspaniała książka przedstawia osobę Billie zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony. Dzieło ma osobisty charakter, nawiązując do wspomnień z dzieciństwa, życia w trasie i nie tylko. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana.

W swojej pierwszej książce Billie Eilish pisze: „Spędziłam wiele godzin w ciągu ostatnich miesięcy na przeglądaniu moich rodzinnych albumów i pamiątek, aby starannie dobrać wszystkie zdjęcia zamieszczone w tej książce. Mam nadzieję, że pokochasz ją tak samo jak ja ”.

Gretchen Young powiedziała: „Jestem absolutnie podekscytowana pracą nad pierwszą książką tej kultowej piosenkarki i autorki tekstów. Wyjątkowość połączenia wyrafinowanej wizji artystycznej i wytrwałości z kreatywną energią można dostrzec na każdej stronie publikacji. Ekscytujący wizualnie charakter tego, co Billie zdecydowała się umieścić w swojej książce, doskonale oddaje niepodważalną autentyczność, która jest tak bardzo ceniona przez jej stale rosnącą rzeszę fanów.

Laura Horsley: „Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tą publikacją. Buntownicza, mądra, innowacyjna i autentyczna Billie jest globalnym fenomenem i inspiracją dla wielu ludzi. Ta książka pozwoli nam spojrzeć na jej osobę, a nie na jej medialny wizerunek. Fani na całym świecie tego pragną!“

Książka ukaże się jednocześnie na całym świecie dokładnie w tym samym czasie.

Billie Eilish stała się jedną z największych gwiazd wraz z wydaniem jej debiutanckiego singla „Ocean Eyes” w 2015 roku i nadal burzy muzyczne bariery swoim przełomowym brzmieniem. Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. W 2019 roku album Billie “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w USA, a także w 17 innych krajach i był najczęściej odtwarzanym albumem roku.  “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” to album, który został napisany, wyprodukowany i nagrany w całości przez Billie Eilish i jej brata Finneasa w ich rodzinnym domu w Los Angeles. Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i wygrała we wszystkich głównych kategoriach na 62. ceremonii rozdania nagród Grammy, otrzymując nagrodę dla najlepszego nowego artysty oraz nagrody za album roku, płytę roku, piosenkę roku i najlepszy popowy album wokalny. Billie Eilish jest także najmłodszą artystką, która napisała i nagrała oficjalną piosenkę do filmu Jamesa Bonda, zatytułowaną „No Time To Die”.

Książkę w przedsprzedaży można już zamawiać na SQNStore.pl oraz na Empik.com.

KSIĄŻKI, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top