fbpx

Kolejny BookTarg przed nami!

dodano: 7 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

Format spotkań online przygotowany przez Lubimy czytac.pl, Allegro i Legimi cieszy się ogromny powodzeniem wśród czytelników. Nic więc dziwnego, że autorzy wydawnictwa SQN na BookTargu również się pojawiają. 

Aneta Jadowska – spotkanie autorskie, Marcin Mortka też tam będzie! 

Na początek polecamy Wam spotkanie z naszymi “fantastycznymi” autorami – Anetą Jadowską i Marcinem Mortką. Rozmowę o różnicach w pisaniu fantastyki dla dzieci, młodzieży i dorosłych poprowadzi Marcin Waincetel, redaktor lubimyczytać.pl. W panelu uczestniczyć będzie również Marta Kisiel, autorka m.in. cyklu “Dożywocie”. Bądźcie z nami 8 maja o godz. 17.00. Anetę Jadowską zapewne większości jest już znana jako autorka trzech fantastycznych serii: Heksalogii o Dorze Wilk, Trylogii Nikity, Trylogii Szamańskiej, i jednej obyczajowo-kryminalnej: Garstki z Ustki. Przypominamy również, że jej zbiór opowiadań „Cud, miód, Malina” został wybrany Książką Roku 2020 w Plebiscycie Lubimy Czytać. Z kolei Marcin Mortka to autor wielu powieści fantasy i jeszcze większej ilości książek dla dzieci, tłumacz, lektor języków obcych i poszukiwacz świętego spokoju. W 2021 roku nakładem Wydawnictwa SQN ukazała się jego książka „Nie ma tego Złego”.

Paweł Radziszewski – spotkanie autorskie już we wtorek 

Z kolei 11 maja odbędzie się spotkanie autorskie z naszym debiutantem. Paweł Radziszewski – autor “Pomiędzy” opowie o swojej powieści łączącej realizm magiczny z groteską. Bądźcie z nami 11 maja o godz. 15.00. Spotkanie autorskie to wydarzenia, podczas których możecie zadawać pytania w komentarzu, autor “Pomiędzy” chętnie na nie odpowie. I pamiętajcie, “Czasem dzieją się cuda. Które nie są ani dobre, ani złe, tylko takie” ale co do tego, że to spotkanie będzie wyjątkowe, nie ma wątpliwości!

Spotkania autorskie – BookTarg ma już kilka edycji

Przypominamy, że w poprzednich edycjach  odbyło się m.in. spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim. Ale… BookTarg branżowy również okazał się sukcesem. W rozmowie z Mateuszem Tobiczykiem (Lubimyczytać.pl) członkowie zarządu Wydawnictwa SQN Łukasz Kuśnierz i Przemysław Romański opowiedzieli, jaką drogę trzeba przejść, by zbudować odnoszące sukcesy wydawnictwo. Było to jedno z niezapomnianych wydarzeń towarzyszących jubileuszowi firmy. 

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top