fbpx
oficjalna książka billie eilish

“Billie Eilish. O sobie” – pierwsza oficjalna książka i… jedyna!

dodano: 16 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

11 maja odbyła się międzynarodowa premiera książki “Billie Eilish. O sobie”. Tytuł równocześnie ukazał się w kilkunastu krajach, również w Polsce. Na początku należy wspomnieć, że to jedyna publikacja książkowa artystki.

Billie Eilish – oficjalna książka już w księgarniach 

Książka “Billie Eilish. O sobie” – to piękny album ze starannie wybranymi przez piosenkarkę zdjęciami. Gwiazda podkreśla, że zawsze interesowała się fotografią. W wypowiedzi dla The Rolling Stone powiedziała: “Dosłownie robię zdjęcia wszystkiego i wszystko nagrywam. Kocham to tak bardzo. Zawsze tak miałam. Mamy miliony folderów ze zdjęciami z samego dzieciństwa (…).” W “Billie Eilish. O sobie” historia zaczyna się od właśnie tych zdjęć, przedstawiających jej najmłodsze lata. Ale zdjęcia rodzinne, to nie jedyne wspomnienia artystki, dużą część książki zajmują historie ze sceny muzycznej i tras koncertowych.

Kiedyś… szukam słowa… wolałam sesję zdjęciową od niemal wszystkiego innego, jeśli mam być szczera. Chciałam znaleźć się przed obiektywem, z jakiegoś powodu wolałam to od wszystkiego innego. Te sesje trwały długie godziny, bo one zawsze tyle trwają, nigdy nie są krótsze. Miałam wtedy 14 lat. Uwielbiałam to, naprawdę. Niedawno też miałam sesję zdjęciową. Fotograf opowiadał coś o pozowaniu, pytał mnie, czy lubię pozować. Chyba nie zdążyłam mu nawet odpowiedzieć, bo on całym sobą mówił: „Kto lubi pozować do zdjęć?! Kto to lubi? Kto chce brać udział w tych sesjach?”. A ja na to: „Ja! Ja to lubię”.

Billie Eilish – książka na całym świecie

Przekierowania do różnych wydań oryginalnej książki Billie Eilish można znaleźć na stronie piosenkarki. Książka została przetłumaczona m.in. na język polski, włoski, szwedzki czy francuski. Polskiego tłumaczenia książki podjęły się Wiktoria Kalinowska i Aleksandra Kiera. Książka dostępna jest w twardej oprawie w Waszych ulubionych księgarniach.

Wydanie polskie „Billie Eilish. O sobie”

“Billie Eilish. O sobie” – książkę poleca uczestniczka The Voice Kids 

Billie Eilish, która w bardzo krótkim czasie stała się ikoną młodego pokolenia, inspiruje do śpiewania i realizacji marzeń ludzi na całym świecie. Jej piosenki, trafiając w gusta najmłodszych, są często wykorzystywane przez polskich początkujących artystów. Cover Billie Eilish wykonała m.in. uczestniczka The Voice Kids Oliwia Kopiec. Billie Eilish jest ważną dla niej postacią, bowiem finalistka programu rozrywkowego niedawno poleciła książkę “Billie Eilish. O sobie” na swoim Instagramie.   

Oliwii życzymy równie udanej kariery muzycznej, wkrótce ukaże się jej płyta. 

Fani Billie doceniają tę publikację. W licznych omówieniach książek w Internecie można znaleźć emocjonalne wpisy: “ To wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłem, a nawet więcej.” czy “Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę zobaczyć trochę więcej jej życia dzięki książce “Billie Eilish. O sobie”. 

Billie Eilish – książka piosenkarki w najważniejszych światowych mediach

O swojej publikacji udzieliła wypowiedzi m.in. dla Rolling Stone: „To szalony, niesamowity mały notatnik mojego życia”. Billie Eilish we wpisie na swoim Instagramie napisała: „Jest tak wiele zdjęć, których nigdy wcześniej nie widzieliście, a ich złożenie wymagało ogromnego wysiłku”. Informacje o książce pojawiły się w najważniejszych światowych mediach, co wskazuje na kolejny sukces 19-letniej piosenkarki. W związku z międzynarodową premierą książki Billie Eilish gościła w wielu programach, m.in. u Ellen DeGeneres. Książka “Billie Eilish. O sobie” to nie tylko prezent dla fanów artystki, ale również dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć fenomen XXI wieku. Informacje na temat książki Billie Eilish znajdziesz w księgarni. 

KSIĄŻKI, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

AKTUALNOŚCI

„Święto ognia...

Wiemy, że czekacie na nią z niecierpliwością, odkąd tylko dowiedzieliście się, że Jakub Małecki ukończył książkę. „Święto ognia”, nowa powieść pisarza, ukaże się za niespełna dwa miesiące, 15 września. Przygotowania do premiery to jednak nie jedyne, co ostatnio działo się w życiu i twórczości naszego autora. …

SQN partnerem kolarski...

Ciekawych imprez kolarskich w naszym kraju wciąż przybywa, a w kalendarzu pojawiła się w tym roku ciekawa pozycja dla osób chcących się pościgach na północy naszego kraju. To cykl Velo Baltic. Wydawnictwo SQN zostało partnerem zawodów organizowanych przez Fundację Promowania Sportu z Koszalina. Czym…

Ojciec Adam Szustak OP...

Langusta na palmie to jeden z popularniejszych kanałów na YouTube, na których regularnie pojawiają się recenzje książek. Ojciec Adam Szustak OP, który jest autorem vloga, jest niezwykle opiniotwórczy, dlatego cieszy nas, że tak często do gustu przypadają mu nasze tytuły. W ostatnim odcinku BookSzpan opowiedział o „Muzie…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top