fbpx

Jadowska i Małecki na WyCzytOnie 2021

dodano: 17 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

WyCzytOn, czyli Wyprawa Czytelników Online. Pod takim osobliwym tytułem odbędą się tegoroczne Targi Książki Online księgarni Tania Książka. W wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 17-28 maja, wezmą udział również nasi autorzy: Aneta Jadowska i Jakub Małecki.

Ubiegłoroczna edycja targów Taniej Książki spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników. Z wielką przyjemnością dołączyliśmy więc do wydarzenia także w tym roku, chcąc zaprezentować czytelnikom nasze nowości. W programie WyCzytOnu znalazły się dwa spotkania z autorami spod szyldu SQN: Anetą Jadowską i Jakubem Małeckim.

Na początek Aneta Jadowska

Pierwsze ze spotkań odbędzie się już na początku trwania targów, dokładnie 18 maja o godz. 19.00. Właśnie wtedy na Facebooku Taniej Książki będziecie mogli wysłuchać rozmowy z Anetą Jadowską, która opowie o tym, nad czym aktualnie pracuje. A jest o czym opowiadać! Niedawno miała miejsce premiera Ropuszek, pod koniec czerwca do księgarni trafi nowa książka Anety, a wkrótce na rynku pojawi się również wznowienie szamańskiej trylogii popularnej pisarki. O tym wszystkim Jadowska opowie szerzej podczas spotkania, które już jutro. Żeby go nie przegapić, dołączcie koniecznie do wydarzenia na Facebooku!

Na zakończenie Kuba Małecki

Nie mniej ciekawe rzeczy dzieją się w życiu Jakuba Małeckiego. Niedawno powieści pisarza ukazały się w kolejnych zagranicznych krajach, do księgarni trafiło właśnie nowe wydanie Dygotu, a prawa do ekranizacji najnowszej powieści autora Święto ognia jeszcze przed premierą zostały sprzedane. O tym, jak na to wszystko zareagował Małecki, opowie podczas spotkania na Facebooku Taniej Książki, już we wtorek 25 maja o godz. 18.00.

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top