fbpx

Jadowska i Małecki na WyCzytOnie 2021

dodano: 17 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

WyCzytOn, czyli Wyprawa Czytelników Online. Pod takim osobliwym tytułem odbędą się tegoroczne Targi Książki Online księgarni Tania Książka. W wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 17-28 maja, wezmą udział również nasi autorzy: Aneta Jadowska i Jakub Małecki.

Ubiegłoroczna edycja targów Taniej Książki spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników. Z wielką przyjemnością dołączyliśmy więc do wydarzenia także w tym roku, chcąc zaprezentować czytelnikom nasze nowości. W programie WyCzytOnu znalazły się dwa spotkania z autorami spod szyldu SQN: Anetą Jadowską i Jakubem Małeckim.

Na początek Aneta Jadowska

Pierwsze ze spotkań odbędzie się już na początku trwania targów, dokładnie 18 maja o godz. 19.00. Właśnie wtedy na Facebooku Taniej Książki będziecie mogli wysłuchać rozmowy z Anetą Jadowską, która opowie o tym, nad czym aktualnie pracuje. A jest o czym opowiadać! Niedawno miała miejsce premiera Ropuszek, pod koniec czerwca do księgarni trafi nowa książka Anety, a wkrótce na rynku pojawi się również wznowienie szamańskiej trylogii popularnej pisarki. O tym wszystkim Jadowska opowie szerzej podczas spotkania, które już jutro. Żeby go nie przegapić, dołączcie koniecznie do wydarzenia na Facebooku!

Na zakończenie Kuba Małecki

Nie mniej ciekawe rzeczy dzieją się w życiu Jakuba Małeckiego. Niedawno powieści pisarza ukazały się w kolejnych zagranicznych krajach, do księgarni trafiło właśnie nowe wydanie Dygotu, a prawa do ekranizacji najnowszej powieści autora Święto ognia jeszcze przed premierą zostały sprzedane. O tym, jak na to wszystko zareagował Małecki, opowie podczas spotkania na Facebooku Taniej Książki, już we wtorek 25 maja o godz. 18.00.

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top